Palīdziet bērniem uzaugt drošībā!

Trīs māsiņas un brālītis SOS mammas Ivetas ģimenes mājā ienāca šopavasar. Piecus, astoņus, vienpadsmit un divpadsmit gadus veci – bāli un trausli kā porcelāna lellītes. Daļu savas līdzšinējās dzīves bērni bija pavadījuši bērnu namā, līdzīgi kā bērni par kuriem plašāka sabiedrība vairāk uzzināja aizvadītā gada mediju sērijas “Sistēmas bērni” laikā. Mazie bērnu namā nonāca, jo viņu bioloģiski vecāki nespēja par viņiem parūpēties.

 

Jaunajās mājās pie SOS mammas Ivetas mazie iejutušies labi – kā dadzīši pieķērušies audžumammai, iedraudzējušies ar trīs vecākajiem audžubrāļiem. Kopā mācās rūpēties par ģimenes ķepaino draugu – sunīti Endoru. Vecākie bērni šovasar atklājuši riteņbraukšanas burvību un tagad sapņo par saviem riteņiem. Ik diena viņiem nes jaunus priekus un atklājumus, un arvien lielāku pārliecību, ka pasaule ir droša un laba vieta, kur iespējami skanīgi smiekli un sirsnīga pieķeršanās.” *

 

Iveta ir viena no divdesmit sešām SOS audžumammām, kuras divos SOS bērnu ciematos un arī ārpus tiem savās ģimenēs audzina bērnus, kuri zaudējuši savu vecāku aprūpi. SOS audžuģimenes Latvijā tiek veidotas jau vairāk nekā divdesmit gadus, un šobrīd tajās aug vairāk kā 140 bērni un jaunieši. SOS ģimenēs augošo bērnu dzīvesstāsti ir sarežģīti – daži no viņiem ciematu ģimenēs ir uz īsāku laiku, līdz rodas iespēja atgriezties dzimtajās mājās, citi pieaug ciemata ģimenēs. Taču ikvienam no viņiem ciemata ģimene ir droša vieta, kurā tikt pieņemtiem, samīļotiem un uzmundrinātiem.

Lai palīdzētu Ivetai un citām SOS mammām rūpēties par pieņemtajiem bērniem, ir nepieciešams atsaucīgu cilvēku un uzņēmumu atbalsts.

*Bērnu vārdi šajā lapā nav minēti un foto šajā lapā ir mainīts, lai pasargātu bērnu privātumu.

 

Tādēļ aicinām arī Jūs palīdzēt SOS mammām radīt drošu māju sajūtu un veidot uzticēšanās pilnas attiecības ar saviem audžubērniem!

Ziedojot brīvi izvēlētu summu, Jūs palīdzēsiet nodrošināt, piemēram:


  • 20€ Psihologa konsultāciju vienam bērnam
  • 50€ Vienu kino apmeklējumu vienai SOS ģimenei (6 bērni)
  • 200€ Velosipēdu un ķiveri vienam mazam riteņbraucējam
  • ...€ Jebkura cita brīvi izvēlēta summa...

Pateicoties Jums bērni var uzaugt drošībā un izjust ģimenes siltumu!

Ar Jūsu atbalstu,  Iveta un citas SOS mammas var rūpēties par vecāku pamestiem bērniem, kuriem dzīves sākumposmā atņemts pats svarīgākais – vecāku rūpes un mīlestība. Kopīgi mēs varam palīdzēt šiem bērniem piedzīvot laimīgu bērnību un izaugt par pašpietiekamām personībām.

Ikvienas privātpersonas vai uzņēmuma atbalsts šajā darbā mums ir ļoti svarīgs, jo tas ļauj mums uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un sniegt viņiem pašu galveno – ģimenes siltumu.

 Ja vēlaties saņemt ziedojuma apstiprinājumu, lai saņemtu nodokļu atlaides, lūdzu sazinieties ar SOS bērnu ciematu asociāciju.

 

Mūsu rekvizīti:
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija
Zemitānu laukums 5, Rīga, LV-1006
Reģ. Nr. 40008029381

Mūsu konti:
SEB bankā LV56UNLA0050011994184
Swedbank LV65HABA0551033254521
Luminor bankā LV44NDEA0000083612402

 

Ja esat kāda uzņēmuma īpašnieks vai varat ierosināt kādu atbalstu no sava uzņēmuma, mēs priecāsimies, ja atbalstīsiet SOS ģimenēs augošos bērnus, izvietojot ziedojumu kastītes savā uzņēmumā vai tirdzniecības vietās vai organizējot īpašas atbalsta aktivitātes.

 Papildu info:

 www.sosbernuciemati.lv/lv/atbalsts/uznemumiem/