Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Palīdziet mums palīdzēt!

Izvēlieties vienreizējā ziedojuma summu:

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Izvēlēties ikmēneša ziedojuma summu

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids regulāram ziedojumam

Šīm bankām nav pieejami automātiski izveidoti regulārie maksājumi, tāpēc lūgums tos izveidot pašiem:

Bērniem nepieciešams atbalsts. Vairāk nekā jebkad. Palīdziet mums palīdzēt!

Ārkārtas situācija turpinās. Drošības apsvērumu dēļ cenšamies palikt mājās, esam spiesti būt prom no draugiem un plašākās ģimenes locekļiem. Bērni nevar doties uz skolu, saņemt skolotāju ikdienas atbalstu un būt kopā ar vienaudžiem, kaut gan tas ir tik svarīgi viņu attīstībai.

Šajā laikā ikvienam bērnam un ģimenei ir nepieciešams atbalsts, lai tiktu galā ar situāciju un justos droši. Īpaši nozīmīgs šis atbalsts ir bērniem, kuri savā dzīvē ir piedzīvojuši bailes, nedrošību un pāridarījumus, zaudējuši savas bioloģiskās ģimenes.

Šobrīd šie bērni ir atraduši jaunas mājas SOS bērnu ciematu ģimenēs vai kādā no citām Latvijas audžu vai aizbildņu ģimenēm, jūtas tajās piederīgi un aprūpēti. Gan audžuvecākiem, kuri ikdienā rūpējas par vairākiem dažāda vecuma bērniem, gan aizbildņiem, kuri bieži vien ir bērnu vecvecāki, vajag daudz enerģijas un prasmju, lai šajos apstākļos bērniem sniegtu nepieciešamo palīdzību. Bet ļoti bieži ar audžuvecāku atbalstu vien nepietiek. 

Iepriekš piedzīvotais ir atstājis dziļas rētas, tāpēc bērni īpaši saasināti izjūt šobrīd apkārt valdošo spriedzi un satraukumu. Tas ietekmē ne tikai viņu pašsajūtu, bet arī spēju mācīties un sekmes. Daudziem bērniem ir arī ielaistas mācību problēmas, kas samazina motivāciju un spēju piedalīties mācību procesā.

Lai spētu tikt galā ar mācību grūtībām, daudziem bērniem ir nepieciešams papildus psihosociālais atbalsts, ko var sniegt profesionālas atbalsta personas. Ar mācību mentora palīdzību bērni spētu atjaunot motivāciju mācīties, veidotu veselīgu pašvērtējumu un atgūtu ticību saviem spēkiem.

Paldies, ka esat kopā ar mums!