Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Palīdziet mums palīdzēt!

Izvēlieties vienreizējā ziedojuma summu:

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Bērniem nepieciešams atbalsts. Vairāk nekā jebkad. Palīdziet mums palīdzēt!

Drošības apsvērumu dēļ cenšamies palikt mājās, esam spiesti būt prom no draugiem un plašākās ģimenes locekļiem.  Daudzi bērni nevar doties uz skolu, saņemt skolotāju ikdienas atbalstu un būt kopā ar vienaudžiem.

Šajā laikā ikvienam bērnam un ģimenei ir nepieciešams atbalsts, lai tiktu galā ar situāciju un justos droši. Īpaši nozīmīgs šis atbalsts ir bērniem, kuri savā dzīvē ir piedzīvojuši bailes, nedrošību un pāridarījumus, zaudējuši savas bioloģiskās ģimenes.

Šobrīd šie bērni ir atraduši jaunas mājas SOS bērnu ciematu ģimenēs vai kādā no citām Latvijas audžu vai aizbildņu ģimenēm, jūtas tajās piederīgi un aprūpēti. Gan audžuvecākiem, kuri ikdienā rūpējas par vairākiem dažāda vecuma bērniem, gan aizbildņiem, kuri bieži vien ir bērnu vecvecāki, vajag daudz enerģijas un prasmju, lai šajos apstākļos bērniem sniegtu nepieciešamo palīdzību. Bet ļoti bieži ar to vien nepietiek. 

Lai palīdzētu tikt galā ar mācību grūtībām, daudziem bērniem ir nepieciešams gan mācību, gan psihosociālais atbalsts, ko var sniegt atbalsta personas. Tad bērni spēs atjaunot motivāciju mācīties, veidot veselīgu pašvērtējumu un atgūt ticību saviem spēkiem. Vienas atbalsta stundas izmaksas ir 15 eiro.

Ikviens Jūsu ziedojums ir svarīgs! Paldies, ka esat kopā ar mums!