Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

.

Kaut neliels, bet regulārs ziedojums ir neatsverama palīdzība. Pieteikties regulārajam ziedojumam.

Ziedojuma kontakti


Apmaksas veids


Bērniem ir talants zīmēt, skriet, vingrot, spēlēt klavieres, spēlēt bumbu un darīt daudz, daudz ko citu. Dažiem tas izdodas īpaši labi, dažiem vēl  mazliet jāpacenšas.

Skolas pirmie mēneši ir izaicinājumu pilni visām ģimenēm, kurās aug skolēni. Jāspēj saplānot ne vien jaunā dienas kārtība, bet arī sagādāt visu nepieciešamo skolai un ārpusskolas pulciņiem.


Latvijā jau 24 gadus darbojas SOS bērnu ciemati. Divos SOS ciematos Īslīcē un Valmierā SOS ģimenēs šobrīd aug 120 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku gādību. Katrā no ģimenēm aug 4-6 bērni, par viņiem ik dienu rūpējas SOS mammas vai SOS vecāku pāri.

Arī SOS ģimeņu atbalsta centros mūsu speciālisti palīdz ģimenēm un bērniem visā Latvijā.

Bērni tāpat kā koki, neizaug kampaņas laikā. Viņiem ir nepieciešamas rūpes un gādība katru dienu.

Tikai pateicoties Jūsu regulāram atbalstam, SOS ciematu ģimenes var palīdzēt bērniem, kuri zaudējuši savu ģimeni, iegūt jaunas un gādīgas mājas, izaugt drošā un atbalstošā vidē.

Ja Jums ir talants palīdzēt, kaut neliels, bet regulārs ziedojums ir neatsverama palīdzība.

SOS ģimeņu darbība lielā mērā ir atkarīga no ziedotāju labvēlības, jo bērnu dzimtās pašvaldības palīdz segt tikai daļu no izmaksām, kas saistības ar bērnu ikdienu SOS ģimenēs. Ar Jūsu palīdzību varam parūpēties, lai bērni saņemtu visu nepieciešamo un SOS ģimenes varētu ar paļāvību raudzīties nākotnē.

Jūsu regulārais ziedojums palīdzēs SOS ģimenēm apmaksāt daudzas ikdienišķas, bet katrai ģimenei svarīgas lietas, piemēram,

  • iegādāties bērniem nepieciešamās ikdienas lietas un attīstīt bērnu talantus;
  • apmaksāt bērna treniņus vai ārpusskolas nodarbības;
  • iegādāties apģērbu jaunajam skolas gadam;
  • nodrošināt bērnu medicīnisko un psiholoģisko aprūpi, logopēda vai citu speciālistu konsultācijas.

Atbalstiet SOS ģimenes ar ziedojumu, lai bērni varētu izaugt drošā un gādīgā vidē!

Jebkura summa, kuru būsiet gatavi ziedot – 5,  10, 15 vai 20 eiro mēnesī, palīdzēs  bērniem attīstīt savus talantus un piedzīvot laimīgāku bērnību.