Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedo jaunam rotaļu laukumam!

Izvēlieties ziedojuma summu, un Jūsu ziedojums tiks dubultots!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

SOS bērnu ciemats Īslīcē darbojas jau 24 gadus. Ciemats ir mājvieta SOS ģimenēm, kurās aug dzīves nelutināti bērni. Katrā no ciemata mājām dzīvo SOS ģimene, kurā SOS mamma rūpējas par 4-6 pieņemtiem bērniem, esot kopā ar viņiem priekos un bēdās, iedvesmojošos un grūtos brīžos. Aizvadītajos gados ciemata ģimenēs ir izauguši un patstāvīgā dzīvē devušies vairāk nekā simts bērni.

Visām ģimenēm ir kopējs spēļu laukums ciemata vidū, kuru aizvadīto gadu laikā krietni pabojājis laika zobs. Lai bērni arī turpmāk varētu rotaļāties droši un bezrūpīgi, laukumu nepieciešams atjaunot un papildināt ar jauniem spēļu rīkiem. Plānotās bērnu rotaļu laukuma atjaunošanas izmaksas ir ievērojamas – 30 000 eiro. Tā atjaunošanu mēs nevarēsim paveikt pašu spēkiem, tādēļ aicinām talkā ikvienu, kas vēlas atbalstīt drošas vides izveidi bērnu rotaļām!

Katrs ziedojums dubultojas!

Lai nodrošinātu bērnu rotaļu laukuma atjaunošanu Īslīces SOS bērnu ciematā, nepieciešami 30 000 eiro.

Mūsu mērķis ir ziedojumos piesaistīt 15 000 eiro, kurus Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) Kopienas iniciatīva dubultos, lai palīdzētu SOS ciematā atjaunot rotaļu laukumu.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gadā izvēlēta organizācija, tāpēc laika posmā no 2021. gada 3. maija līdz 2021. gada 3. novembrim saņemtajiem ziedojumiem ERAB Kopienas iniciatīva pievienos tādu pašu summu.

Katram ziedotajam eiro tiks pievienots vēl viens, katriem 10 eiro vēl 10 eiro, un katriem 100 eiro – 100 eiro!

ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Ziedojiet, lai palīdzētu atjaunot bērnu rotaļu laukumu Īslīces SOS bērnu ciematā!