Ziedo sērojošu bērnu atbalstam!

Ģimene ir bērna pasaules galvenais balsts. Kad nomirst kāds no vecākiem, šķiet, ka šī pasaule sabrūk: „Kā es tagad dzīvošu? Varbūt es esmu vainīgs, ka tā notika? Vai es arī nomiršu?” Sērošanas laikā rodas daudz jautājumu, uz kuriem bērns ne vienmēr var saņemt atbildi. Tomēr šādā brīdī tā ir ļoti nepieciešama.


Kopš 2014. gada SOS bērnu ciemati   jau 3 reizes ir rīkojuši nometni sēru pārvarēšanai bērniem, kuri aizvadīto 2 gadu laikā ir zaudējuši kādu no tuviniekiem. Četru dienu nometnes kopējās izmaksas 26 bērniem ir 5720 EUR. Nometnes laikā bērni īpaši apmācītu speciālistu vadībā dalīsies savos pārdzīvojumos, pārdzīvos sēras drošā un saprotošā vidē, mācīsies izjust vienaudžu atbalstu, apgūs pašpalīdzības iemaņas, kļūs iekšēji stiprāki, pašpārliecinātāki, kā arī vienkārši apgūs spēju priecāties!

 


  • 5 EUR Materiālu iegādei radošajām nodarbībām
  • 10 EUR Vienas dienas ēdienreizes vienam bērnam
  • 55 EUR Viena diena nometnē vienam bērnam
  • 220 EUR Četras dienas nometnē vienam bērnam
  • ? EUR Jebkura Tevis izvēlēta summa

Ziedo sērojošu bērnu atbalsta nometnei!


SOS Bērnu ciematu asociācija sēru pārvarēšanas nometnes Latvijā rīko kopš 2014. gadā. Pārņemot Igaunijas pieredzi, kas uzkrāta pēc prāmja Estonia katastrofas, Latvijā ir izveidota un apmācīta speciālistu komanda atbalsta sniegšanai sērojošiem bērniem.


Pirmā šāda veida nometne notika 2014. gadā un tajā piedalījās Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo bērni. Lai arī palīdzētu arī citiem bērniem, kuri zaudējuši vienu vai abus tuviniekus, izsērot viņu nāvi, plānojam šādas nometnes rīkot arī turpmāk. Tuvākā nometne notiks 2016. gada vasarā. Nometnē ir aicināti piedalīties 26 bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kuri aizvadīto 2 gadu laikā zaudējuši kādu no tuviniekiem.


Bet, lai palīdzētu sērojošiem bērniem, mums ir ļoti nepieciešams Tavs atbalsts. Kopējās nometnes izmaksas ir paredzētas 5720 EUR apmērā jeb 220 EUR par bērnu. Nometnes izmaksas ietver ne tikai telpu, ēdināšanas, transporta un radošo nodarbību izmaksas, bet, kas daudz nozīmīgāk, profesionālu un speciāli apmācītu psihologu un pedagogu atbalstu bērniem tik ļoti svarīgajā brīdī.

 

Šobrīd pieteikšanās process šīs vasaras nometnei ir noslēdzies. Ja Tu pazīsti bērnu, kuram būtu nepieciešams šāda veida atbalsts, piesaki viņu uz kādu no nākamajām nometnēm šeit.