Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedo vannas istabu remontam!

Izvēlieties ziedojuma summu, un Jūsu ziedojums tiks dubultots!

Ziedojuma kontaktinformācija


Apmaksas veids

Īslīces SOS bērnu ciemats darbojas jau 24 gadus. Ciematā ir 12 mājas, katrā no tām dzīvo SOS audžuģimene – 4-6 bērni un viņu SOS mamma. Aizvadītajos gados ciemata SOS ģimenēs izauguši un patstāvīgajā dzīvē devušies vairāk nekā simts bērni. 

Pēc daudziem intensīvās lietošanas gadiem SOS ģimeņu mājās ir daudz lietu, ko būtu nepieciešams uzlabot. Lai arī telpas ikdienā tiek rūpīgi koptas un uzturētas, ir pienācis laiks pamatīgākam vannas istabu un tualetes telpu remontam. Divās ģimenes mājās šīs telpas jau ir atjaunotas, bet remontu nepieciešams veikt vēl 10 ģimeņu mājās. Katras mājas vannas istabu un tualetes telpu remonts izmaksā 4000 eiro.

Katrs ziedojums dubultojas!

Lai nodrošinātu vannas istabu un tualetes telpu remontu 10 Īslīces SOS bērnu ciemata ģimeņu mājās, nepieciešami 40 000 eiro.

Mūsu mērķis ir ziedojumos piesaistīt 20 000 eiro, kurus Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) Kopienas iniciatīva dubultos, lai palīdzētu SOS ģimenēm izremontēt vannas istabas.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gadā izvēlēta organizācija, tāpēc laika posmā no 2021. gada 3. maija līdz 2021. gada 3. novembrim saņemtajiem ziedojumiem ERAB Kopienas iniciatīva pievienos tādu pašu summu.

Katram ziedotajam eiro tiks pievienots vēl viens, katriem 10 eiro vēl 10 eiro, un katriem 100 eiro – 100 eiro!

ERAB Kopienas iniciatīvas 2021. gada atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Ziedojiet, lai palīdzētu atjaunot vannas istabas SOS ģimeņu mājās!