Uzņēmumi

Lai palīdzētu bērniem uzaugt ģimeniskā vidē, arī Jūsu uzņēmums var dot savu ieguldījumu. Par  sadarbības iespējām lūdzam skatīt sadaļā: Uzņēmumu atbalsts


Lai iegūtu vairāk informācijas par korporatīvo sadarbību ar SOS bērnu ciematiem Latvijā, lūdzu, sazinieties ar mūsu korporatīvās sadarbības vadītāju Daci Straumi (dace.straume@sosbca.lv

Attīstības partneri

SEB banka

SEB banka iestājas par ilgtspējīgu sabiedrības attīstību un tāpēc jo sevišķi pievēršas nākamo paaudžu vajadzībām. Mēs uzskatām, ka ģimene ir labākā vieta, kur bērniem augt un attīstīties. Gadiem uzkrātā pieredze, atbalstot dažāda veida sociālos projektus ir devusi pārliecību, ka ievērojamu rezultātu sasniegšana ir ilgtermiņa process. Tas nozīmē, ka sociālie projekti nostiprinās un sāk nest redzamus augļus tikai regulāra un nemitīga darba rezultātā. Tāpēc jau daudzu gadu garumā atbalstām arī Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju. Šajā laikā organizācijas sasniegtais, aiz kā stāv daudzi nesavtīgi cilvēki – profesionāļi, ir nenovērtējams. Tāpēc SEB banka ne tikai turpina atbalstīt SOS bērnu ciematus, bet arī aicina to darīt citiem.

Programmu atbalstītāji

Uzņēmumi, kas finansiāli atbalsta dažādu programmu un aktivitāšu īstenošanu – izglītības programmas, bērnu psiholoģiskā atbalsta pasākumus, interešu izglītību, vasaras nometņu organizēšanu u.c.

 

Infrastruktūras atbalstītāji

Uzņēmumi, kas atbalsta SOS ciematus ar pakalpojumiem un mantiskajiem ziedojumiem, lai palīdzētu attīstīt un uzturētu ciematu infrastruktūru.

 

Draugi

AC Nielsen

AmCham Latvia

AON Baltic UADBB Latvijas filiāle

Benu Aptieka

Berkonti

CBRE

Cēsu zobārstniecība

Dinamo Rīga

Douglas Latvia

Eastern Timber Limited

EnVers Group

GrundOpt

H&M Hennes & Mauritz

Hauska & Partner

Hewlett Packard

Hotel Radisson Blu

If P&C Insurance

Jāņa Rozes grāmatnīcas

Lattelecom

MARS Latvia

Mobilly

Olainfarm

Oriflame

RIMI Latvija

Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs

Rīgas Taksometru Parks

Samsung Electronics Baltics

SAO

Vairāk Saules

Tark Grunte Sutkiene

Informatīvie atbalstītāji

Alfa

Cālis.lv

Domina

Mykoob

Spice

1188.lv

Draugiem.lv