Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visām vakancēm

SOS mammas un tētus Īslīcē

Aicinām darbā SOS mammas un tētus!

 Šī nav parasta vakance parastam darbam. Šis ir daudz vairāk kā darbs. Mēs teiktu – tas ir aicinājums un dzīvesveids vienlaicīgi. Tomēr tik lielu pieredzi un daudz jaunu atziņu, kā šajā darbā, Jūs, iespējams, neiegūsiet nekur citur.

Mums nav tik svarīga Jūsu formālā izglītība, bet nozīmīga būs uzkrātā dzīves pieredze un sirdsgudrā spēja ieklausīties, pieņemt un audzināt bērnus, kuri zaudējuši savu vecāku aprūpi. Šie bērni savā dzīvē ir tikuši sāpināti, pamesti, zaudējuši savus tuvākos. Bet, kopā strādājot, to varam mainīt.

Mēs meklējam SOS mammas un tētus, kas spētu veidot ģimeni un dot mājas bērniem, kas palikuši bez savu vecāku gādības.

Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo – labi iekārtotu ģimenes māju SOS bērnu ciematā Īslīcē (pie Bauskas), ģimenes budžetu, vecāku algu un sociālās garantijas, kā arī speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistu) atbalstu. Ikdienas gaitās atbalstu ģimenei nodrošinās arī auklīte, jo nereti, kā daudzbērnu ģimenēs gadās, jums būs vienlaicīgi jāatrodas vairākās vietās vienlaicīgi.

Ja izlemsiet strādāt par SOS vecākiem, Jūsu ikdienu piepildīs rūpes un prieki par 4-6 bērnu lielu ģimeni. Jūsu uzdevums būs uzņemties aktīvas rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata kolēģiem un profesionāļiem ārpus ciemata. Jūsu pienākums būs rūpēties arī par ģimenes saimniecību, ģimenes budžeta plānošanu un izdevumu uzskaiti.

Lai būtu vieglāk iejusties un uzsākt šo īpašo darbu, SOS bērnu ciematu asociācija Jums nodrošinās profesionālas apmācības uzsākot darbu.

 

 

Informējam – iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts/e brīvprātīgi piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai. Kandidāta/es dati tiks uzglabāti uz personāla atlases laiku un dzēsti sešus mēnešus pēc atlases konkursa beigām. Personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu veic Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija reģ.nr. 40008029381. Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.

Elīna Niemiro

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e-pastu pa pastu uz Zemitāna laukums 5, Rīga, LV-1006. Papildu informācijai lūdzam zvanīt personāla vadītājai Elīnai Niemiro (29894 991) vai Īslīces sociālajai darbiniecei Agnesei Zariņai (26604708)