Jauniešu mājas vadītājs/-a Jelgavā

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv ) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Latvijas SOS Jauniešu mājas ir radītas jauniešiem, ar mērķi sekmēt jauniešu patstāvību un izaugsmi pieaugušo dzīvei.

Jelgavas SOS Jauniešu māja aicina darbā

 

VADĪTĀJU

 

Darba mērķis: sadarbībā ar jauniešu mājas pedagogiem uzņemties rūpes par 14 jauniešiem vecumā no 15 līdz 22 gadu vecumam. Nodrošināt jauniešiem drošu un mājīgu dzīves vidi, būt līdzās un atbalstīt jauniešus viņu personīgajā izaugsmē izglītības, karjeras uzsākšanas, veselības u.c. jomās. Palīdzēt jauniešiem kļūt patstāvīgiem un uzņemties atbildību par savu turpmāko dzīvi. 

 

Galvenie darba pienākumi

  • Apzināties jauniešu vajadzības, plānot un veidot jauniešu mājas programmas un aktivitātes atbilstoši vajadzībām. 
  • Vadīt un koordinēt jauniešu mājas ikdienas darbu.
  • Organizēt, motivēt un vadīt jauniešu mājas darbinieku un speciālistu komandu.
  • Pārstāvēt jauniešu mājas intereses valsts un pašvaldību iestādēs, veidot sadarbību ar citiem profesionāļiem no valsts, pašvaldību, nevalstisko organizāciju puses. 

 

Šajā darbā sagaidām: 

  • Aktīvu personību, kam piemīt augsta motivācija darbam ar jauniešiem, spēja izprast jauniešu vajadzības, veidot uzticamas attiecības, kā arī būt par paraugu jauniešiem. 
  • Pretendentus/es ar līdera dotībām, kas spēj saliedēt kolēģu komandu un attīstīt jauniešu mājas darbību.
  • Pretendentus/es ar augstāko izglītību sociālā darbā, pedagoģijā un/vai psiholoģijā. 
  • B kat. autovadītāja/s apliecību.

Mēs piedāvājamiespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā, labus atalgojuma nosacījumus, veselības apdrošināšanu un apmācības.

Darba vieta: Niedru iela 5, Jelgava.

Darba laiks: Pilna slodze

Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Gatim Matulēvičam mob. tālrunis: 28380460. 

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv.līdz 03.01.2018. ar norādi Jauniešu mājas vadītājs/a

 


*Sazināsimies ar tiem kandidātiem, ar kuriem organizēsim tikšanās klātienē.