Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

1. septembrī aicinām piedalīties labdarības akcijā "Aizved savējos uz restorānu, palīdzi citiem tikt uz skolu."

Ziņas datums
31. augusts, 2021
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija 1. septembrī aicina ģimenes doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri iesaistījušies labdarības akcijā „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”. Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies daļu no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu paspārnē esošo ģimeņu bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.

Akcijā „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!” piedalīsies 27 restorāni un kafejnīcas no visas Latvijas - 3 pavāru restorāns Tam labam būs augt, Andalūzijas Suns, Annas Dārzs, B Bārs Restorāns, Cabo Cafe, Cydonia, Herbārijs, Neiburgs, Parunāsim, Restorāns 3, Rosemarine, Vairāk Saules Rīgā, Hercogs Mārupē, 36. Line Restaurant, Cafe 53 un Neptūns Jūrmalā, restorāns Mūza Bauskā, kafejnīca Bastions un restorāns Rātes Vārti Valmierā, restorāns Brandīns Ikšķilē, restorāns Bangert’s Kuldīgā, burgernīca Street Burgers Liepājā .

Akcijas rezultātā ziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai palīdzētu gatavoties skolai bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu paspārnē esošajās ģimenēs. Skolai gatavojas 880 skolas bērni, no kuriem 76 uzsāks mācības pirmajā klasē. 

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja saka:

„Esam no sirds pateicīgi mūsu draugiem – restorāniem un kafejnīcām, kas arī šajā, viesmīlības nozarei tik sarežģītajā lakā, nāk talkā, lai palīdzētu SOS bērnu ciematu asociācijas paspārnē esošajām ģimenēm sagatavot bērnus skolas gaitām. Pateicoties mūsu atbalstītājam BITE mazākie skolas bērni jau ir nodrošināti ar skolas somām, bet lielie saņems sporta somas un kancelejas precēm. Tomēr ģimenēs, kurās aug vairāki bērni, vajadzību saistībā ar skolas sākumu ir ļoti daudz, tādēļ esam pateicīgi ikvienam labas gribas cilvēkam un uzņēmumam, kas nāk mums palīgā. Aicinu visus, kas plāno doties ģimenes pusdienās 1. septembrī, izvēlēties apmeklēt kādu no restorāniem, kas piedalās akcijā, lai šādā veidā palīdzētu bērniem pilnvērtīgāk sagatavoties skolas gaitām.”

 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem