Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Aktualitātes

C56D4E37-A3F0-4378-9774-968273AB0751 Created with sketchtool.
C56D4E37-A3F0-4378-9774-968273AB0751 Created with sketchtool.
21. marts, 2023 Aicinam uz semināru-diskusiju "Veiksmīga institūciju sadarbība ir bērnu interesēs!"
SOS Ģimeņu atbalsta centrs “AIRI vecākiem” aicina uz semināru-diskusiju "Veiksmīga institūciju sadarbība ir bērnu interesēs!"
Lasīt vairāk
7. marts, 2023 Norisināsies SOS bērnu ciematu Draugu dienas Pierīgā un Liepājas pusē
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija martā organizē SOS bērnu ciematu Draugu dienas dažādās vietās Pierīgā, piemēram, Ogrē, Salaspilī, Ikšķilē, Baložos, Jaunmārupē, Ropažos, kā arī Liepājas pusē Grobiņā. SOS Draugu dienu laikā organizācijas vēstneši klauvēs pie cilvēku durvīm, lai stāstītu par SOS bērnu ciematu asociācijas darbu un iespējām palīdzēt tās paspārnē esošajiem bērniem.
 
Lasīt vairāk
5. marts, 2023 14.martā aicinām uz tikšanos ar audžuģimeni.
Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem" aicina interesentus 14.martā Aizputē uz sirsnīgu sarunu ar pieredzējušu audžuģimeni no Kazdangas
Lasīt vairāk
3. marts, 2023 Uzsākam grupu komplektēšanu aizbildņu apmācībām.
SOS Ģimeņu atbalsta centrs “AIRI vecākiem” uzsāk grupu komplektēšanu aizbildņu apmācības. Apmācības būs bez maksas un tiks uzsāktas aprīlī. Tās noritēs pēc valsts apstiprinātas apmācību programmas.
Lasīt vairāk
28. februāris, 2023 Saņemiet 20 % no ziedotās summas, iesniedzot gada ienākuma deklarāciju VID.
Vai zinājāt, ka katru gadu, iesniedzot VID nodokļu deklarāciju, varat tajā iekļaut arī veiktos ziedojumus sabiedriskā labuma organizācijām, to starpā arī Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai? Plašāk par to, kas jādara, lai atgūtu nodokļus par attaisnotajiem izdevumiem, lasiet tālāk
Lasīt vairāk
1. februāris, 2023 Aicinām uz apmācībām topošās audžuģimenes un adoptētājus.
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 15. februārī. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 18:00 līdz 21:30, desmit trešdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres –Inguna Ziemane un Ineta Dzilna .
Lasīt vairāk
18. janvāris, 2023 7. februārī aicinām uz tikšanos ar audžuģimeni.
Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem" aicina interesentus 7.februārī Kuldīgā uz sirsnīgu sarunu ar pieredzējušu audžuģimeni.
Lasīt vairāk

Sekot jaunumiem mūsu Facebook lapā