Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Aktualitātes

22. decembris, 2021 Aicinām uz apmācībām topošās audžuģimenes un adoptētājus.
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 19. janvārī. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17.30 līdz 21:00, desmit trešdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres – Santa Aboļeviča-Anstrauta un Irina Čzou. 
Lasīt vairāk
6. decembris, 2021 Uzsākam Ziemassvētku akciju "Palīdzi Bērniem! Ne tikai svēktos".
Decembrī uzsākam tradicionālo Ziemassvētku labdarības akciju “Palīdzi bērniem! Ne tikai svētkos…” SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam. Akcijas laikā aicinām ziedotājus regulāri atbalstīt asociācijas paspārnē esošās ģimenes.
Lasīt vairāk
1. decembris, 2021 Idejas rūķu dāvanām
Ik gadu, tuvojoties Ziemassvētkiem, saņemam zvanus no jaukiem cilvēkiem, kas interesējas par to, kā iepriecināt SOS bērnu ciematu paspārnē esošos bērnus. Šogad nolēmām apkopot idejas tiem, kuri decembrī plāno doties rūķu gaitās. Sirsnīgs paldies visiem mūsu atbalstītājiem un uz tikšanos labos darbus darot!
Lasīt vairāk
30. novembris, 2021 Sekmīgi noslēgusies akcija “Katrs ziedojums dubultojas”
No sirds pateicamies visiem ziedotājiem, kas ar savu ziedojumu atbalstījuši akciju “Katrs ziedojums dubultojas”, lai Īslīces SOS ciemata ģimeņu mājās varētu veikt vannas istabu remontu un bērnu rotaļu laukuma atjaunošanu, kā arī parūpējušies, lai jauno vecāku programmā “Piedzimstot bērniņam” palīdzību arī nākamajā gadā varētu saņemt jaunās ģimenes.
Lasīt vairāk
3. novembris, 2021 Zīmējumu konkursa uzvarētāji
Sirsnīgs paldies visiem mazajiem zīmētājiem, kuri aizvadītajās nedēļās piedalījās zīmējumu konkursā “Ziemassvētkus gaidot”! Saņēmām  no bērniem daudz jauku, sirsnīgu, izdomas bagātu un rūpīgu zīmējumu. Uzvarētāju godā šoreiz četru meiteņu - Alises, Artas, Odrijas un Šarlotes zīmējumi, kas pārtaps labdarības Ziemasvētku kartītēs, ko arī šogad aicināsim iegādāties, lai atbalstītu SOS ģimenēs augošos bērnus.
Lasīt vairāk
20. oktobris, 2021 Zīmējumu konkurss "Ziemassvētkus gaidot"
Laikā, kad Latviju apglezno rudens, aicinām bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā “Ziemassvētkus gaidot”. Konkursa mērķis ir kopā radīt jaunus motīvus SOS bērnu ciematu ikgadējam labdarības Ziemassvētku kartīšu projektam.
Lasīt vairāk
3. oktobris, 2021 Projekta "“Mīlošu ģimeni katram bērnam”,  ietvaros noritējuši četri ģimeņu saieta pasākumi.
Vasaras izskaņa un rudens sākums spraigi aizritējis visos SOS bērnu ciematu Asociācijas atbalsta centros, kur Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” projekta NR.  2021.LV/ĢDP/130/4  īstenošanas Līguma “Mīlošu ģimeni katram bērnam”,  ietvaros tika organizēti un norisinājās četri ģimeņu saieta pasākumi.
Lasīt vairāk

Sekot jaunumiem mūsu Facebook lapā