Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Aktualitātes

20. oktobris, 2021 Zīmējumu konkurss "Ziemassvētkus gaidot"
Laikā, kad Latviju apglezno rudens, aicinām bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā “Ziemassvētkus gaidot”. Konkursa mērķis ir kopā radīt jaunus motīvus SOS bērnu ciematu ikgadējam labdarības Ziemassvētku kartīšu projektam.
Lasīt vairāk
1. oktobris, 2021 Akcijā "Aizved savējos uz restorānu, palīdzi citiem tikt uz skolu", saziedoti gandrīz 10 tūkstoši eiro.
Akcijā "Aizved savējos uz restorānu, palīdzi citiem tikt uz skolu", saziedoti gandrīz 10 tūkstoši eiro SOS bērnu ciematu asociācijas atbalstīto ģimeņu bērnu sagatavošanai skolas gaitām. 
Lasīt vairāk
17. septembris, 2021 Atvērta pieteikšanās jaunai audžuģimeņu un adoptētāju apmācību grupai.
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 14. oktobrī. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17.30 līdz 21:00, desmit ceturtdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres – Guna Eiermane un Iveta Fībiga. 
Lasīt vairāk
31. augusts, 2021 1. septembrī aicinām piedalīties labdarības akcijā "Aizved savējos uz restorānu, palīdzi citiem tikt uz skolu."
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija 1. septembrī aicina ģimenes doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri iesaistījušies labdarības akcijā „Aizved savējos uz restorānu – palīdzi citiem tikt uz skolu!”. Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies daļu no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu paspārnē esošo ģimeņu bērnu atbalstam un sagatavošanai skolas gaitām.
Lasīt vairāk
27. augusts, 2021 Zemgales audžuģimenes piedalās projektā “Airējot uz priekšu”.
Ar Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu konkursa “Mēs savam novadam” ietvaros 24.augustā tika īstenots biedrības “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija” Zemgales “Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra “AIRI vecākiem” projekts  “Airējot uz priekšu”. Pasākumā piedalījās 15 drosmīgi ārpusģimenes aprūpē dzīvojoši jaunieši un viņu atbalsta ģimenes.
Lasīt vairāk
29. jūlijs, 2021 Ruslan, mēs par Tevi!
Esam ļoti priecīgi par Ruslanu Smolonski, kurš ir viens no 33 Latvijas olimpiskās komandas sportistiem, kas pārstāvēs Latviju Tokijas olimpiskajās spēlēs. Ruslans Olimpiskajās spēlēs startēs 50 km soļošanas distancē.
Lasīt vairāk
16. jūlijs, 2021 Aicinām uz audžuģimeņu un adoptētāju apmācībām!
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 16. septembrī. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17.30 līdz 20.00, desmit ceturtdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres - Zane Balode un Dace Soldāne.
Lasīt vairāk

Sekot jaunumiem mūsu Facebook lapā