Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Aicinām dāvināt vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu un audžuģimeņu bērniem!

Ziņas datums
25. jūnijs, 2019
25. jūnijā ar Rimi Latvia atbalstu uzsākam ziedojumu vākšanas kampaņu “Dāvā vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu un audžuģimeņu bērniem!”. Kampaņas laikā aicinām ziedot līdzekļus, lai radītu iespēju SOS ģimenēs augošajiem bērniem un bērniem no SOS Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru “Airi vecākiem” gādībā esošajām audžuģimenēm un aizbildņu ģimenēm piedalīties vasaras nometnēs. Ikviens var palīdzēt dāvāt vasaras priekus bērniem, ziedojot kastītēs, kas izvietotas pie Rimi veikalu kasēm līdz 4. augustam vai SOS bērnu ciematu asociācijas mājas lapā.

SOS ciematu ģimenes un audžuģimenes no sirds rūpējas par bērniem, kuri zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. Audžuvecāki sniedz šiem bērniem jaunas mājas, drošības sajūtu un mīlestību, daudz laika un resursus iegulda bērnu attīstības veicināšanā un pagātnē iegūtu traumu dziedēšanā. Tādēļ, lai dotu atelpas brīdi vecākiem un sagādātu jaukus piedzīvojumus bērniem, vasarā mūsu gādībā esošajiem bērniem cenšamies piemeklēt vecumam un interesēm atbilstošas vasaras nometnes, kur atpūsties, gūt jaunus iespaidus un iemācīties jaunas prasmes.

SOS bērnu ciematu asociācijas rūpju lokā esošajās SOS ģimenēs, audžuģimenēs un aizbildņu ģimenēs savas jaunās mājas ir raduši vairāk kā 360 bērni, kuri zaudējuši savu bioloģisko ģimeņu gādību. Lai bērni varētu vasarā piedzīvot pozitīvas emocijas, ģimenes ik gadu cenšas bērniem rast iespēju apmeklēt vecumam un interesēm atbilstošas vasaras nometnes. 4-5 dienu nometnes izmaksas vienam bērnam Latvijā ir vidēji 140-200 EUR. Tā kā SOS ģimenēs un audžuģimenēs parasti aug vairāki audžubērni, izmaksas, kas jāsedz ģimenēm ir ievērojamas, tādēļ tām ļoti nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem