Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Aicinām pieteikties tiešsaistes apmācībām topošās audžuģimenes un adoptētājus

Ziņas datums
6. maijs, 2021
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas IZGLĪTĪBAS UN KOMPETENCES CENTRS aicina pieteikties TIEŠSAISTES apmācībām topošās audžuģimenes un adoptētājus. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres -  Kristīne Antmane un Iveta Budeniece.

Apmācības sāksies ceturtdien, 13.maijā (turpmākie apmācību datumi  20.05., 27.05., 03.06., 10.06., 17.06., 01.07., 08.07., 15.07., 22.07.) un ilgst no 17.30 – 21.00.

Topošajām audžuģimenēm, kuras saņēmušas bāriņtiesas lēmumu par piemērotību un topošajiem adoptētājiem būs iespēja desmit ceturtdienās apgūt starptautiski atzītu mācību programmu “AIRI vecākiem”, kas iekļauj  gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības. Dalībnieki tiks nodrošināti ar programmas rokasgrāmatu. Lai pievienotos nodarbībai dalībnieki saņems ZOOM saiti, kas tiks nosūtīta uz e-pastu.

Apmācību programmā “AIRI vecākiem” iekļautas tēmas par ārpusģimenes aprūpes būtību, komandas darba nozīmi bērna izaugsmē, par dažādām bērna attīstības vajadzību apmierināšanas metodēm, kā arī par ģimenes attiecību stiprināšanu, pārmaiņu plānošanu un informēta lēmuma pieņemšanu.

Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņems Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Izglītības un kompetences centra izsniegtu apliecību par programmas apguvi.

Vienotā pieteikšanās apmācībām un sīkāka informācija pie Ineses Feceres pa tālruņa numuru 26373146 vai uz e-pastu Inese.Fecere@sosbca.lv.

Pieteikšanās iespējama arī pa reģioniem:

 

Par apmācību programmu AIRI

Starptautiski atzīta apmācību programma adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm “AIRI vecākiem”, kuras pirmā vārda abreviatūra tiek tulkota kā  Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem (no angļu valodas Parent Recourses for Information, Development and Education jeb saīsinājumā PRIDE), SOS Bērnu ciematu asociācija Latvijā īsteno kopš 2016. gada, nodrošinot apmācības visos Latvijas reģionos.

Apmācības “AIRI vecākiem” tiek īstenotas ciešā saiknē ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centriem Kuldīgā, Bauskā, Rīgā, Valmierā un Gulbenē..

https://www.facebook.com/sosbernuciemati/

www.airivecakiem.lv

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem