Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Aicinām uz apmācībām topošās audžuģimenes un adoptētājus.

Ziņas datums
2. maijs, 2023
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 24. maijā. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17:30, desmit trešdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres – Gundega Zvaigzne un Irina Čžou.

Gundega un Irina desmit apmācību lekcijās stāstīs gan par ārpusģimenes aprūpes būtību, gan par dažādajām bērnu attīstības vajadzībām un to, kā tās pamanīt un apmierināt, gan arī par to, cik nozīmīgs ir komandas darbs, audzinot bērnus. Apmācībās iekļautas arī tēmas par ģimenes attiecību stiprināšanas nepieciešamību, kā arī par to, cik ārkārtīgi svarīgi ir plānot pārmaiņas. Visas šīs tēmas tiks apskatītas, lai apmācību noslēgumā un arī turpmāk uzņemošās ģimenes spētu pieņemt labi pārdomātus un izsvērtus lēmumus, uzņemot un audzinot savās ģimenēs bērnus. Apmācību gaitā ikvienam būs iespēja “uzmērīt uzņemošās ģimenes kurpes”, kā arī paraudzīties uz uzņemšanas procesu no bērnu redzes viedokļa. Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņems apliecību par programmas apguvi.

Mācības sāksies 24.maijā (trešdienās) un ilgs no 17.30 – 21.00 (turpmākie mācību datumi    (31.05., 07.06., 14.06., 21.06., 28.06., 05.07., 12.07., 19.07., 26.07.).  

Aicinām pieteikties apmācībām, aizpildot formu: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/apmacibas/pieteikties-apmacibam

Pieteikšanās iespējama arī pa e-pastu: airivecakiem@sosbca.lv vai telefonu: 27774407 pie Lienes Andžānes.

Par apmācību programmu AIRI

Starptautiski atzīta apmācību programma adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm “AIRI vecākiem”, kuras pirmā vārda abreviatūra tiek tulkota kā attīstība, informācija, resursi un izglītība vecākiem. SOS Bērnu ciematu asociācija apmācību programmu īsteno kopš 2016. gada, nodrošinot apmācības potenciālajām audžuģimenēm un adoptētājiem no visiem Latvijas reģioniem.

www.airivecakiem.lv

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem