Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Aicinām uz audžuģimeņu un adoptētāju apmācībām!

Ziņas datums
16. jūlijs, 2021
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 16. septembrī. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17.30 līdz 20.00, desmit ceturtdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres - Zane Balode un Dace Soldāne.

Zane un Dace apmācībās stāstīs gan par ārpusģimenes aprūpes būtību, gan par dažādajām bērnu attīstības vajadzībām un to, kā tās pamanīt un apmierināt, gan arī par to, cik nozīmīgs ir komandas darbs, audzinot bērnus. Apmācībās iekļautas arī tēmas par ģimenes attiecību stiprināšanas nepieciešamību, kā arī par to, cik ārkārtīgi svarīgi ir plānot pārmaiņas. Visas šīs tēmas tiks apskatītas, lai apmācību noslēgumā un arī turpmāk uzņemošās ģimenes spētu pieņemt labi pārdomātus un izsvērtus lēmumus, uzņemot un audzinot savās ģimenēs bērnus. Apmācību gaitā ikvienam būs iespēja “uzmērīt uzņemošās ģimenes kurpes”, kā arī paraudzīties uz uzņemšanas procesu no bērnu redzes viedokļa. Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņems apliecību par programmas apguvi.

Aicinām pieteikties apmācībām, aizpildot formu:  https://www.sosbernuciemati.lv/lv/apmacibas/pieteikties-apmacibam

Vairāk uzzināt un pieteikties var arī pa telefonu, sazinoties ar kolēģēm reģionālajos ārpusģimenes aprūpes atbalsta centros:
 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem