Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Decembrī kopā ar draugiem no Tet.lv atklājām labdarības modes veikaliņu Superprieks.lv

Ziņas datums
19. decembris, 2023

Decembrī kopā ar draugiem no Tet.lv un apdrukāšanas, šūšanas un piegādes ārpakalpojumu uzņēmumu “Printful” atklāj īpašu modes veikaliņu superprieks.lv. Tas piedāvā apģērbus un aksesuārus ar SOS ģimenēs augušo bērnu zīmējumu dizainu. Visa peļņa no internetveikalā pārdotajām precēm tiek novirzīta organizācijas bērnu interešu izglītībai un brīvā laika aktivitātēm.

“Mēs ikdienā strādājam, lai “SOS Bērnu ciematu” ģimenēs augošie bērni atbilstoši savām spējām pabeigtu skolu, apgūtu profesiju, atrastu savu dzīves telpu, varētu dzīvot patstāvīgi un pieaugot veidot savas ģimenes. Katrs atbalsts, ko saņemam, ir ieguldījums labākā bērnībā un drošākā bērnu ceļā uz nākotni,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Veikaliņā superprieks.lv var iegādāties “Printful” platformā veidotus T-kreklus ar īsām un garām piedurknēm, kapučdžemperus, cepures un kleitas ar bērnu veidotiem zīmējumiem. Veikals darbosies arī nākamajā gadā, piedāvājot iegādāties sezonai aktuālas preces un dāvanas svētkos. Iecerēts, ka platforma kļūs par vietu, kur ikviens varēs atrast ne tikai skaistas dāvanas, bet arī sniegt finansiālu atbalstu bērniem.

 

  

“Veikala atklāšana ir mūsu kopīgs sasniegums un apņemšanās atbalstīt SOS ģimenēs augošos bērnus, dot viņiem iespēju īstenot un attīstīt savus talantus. Tas nav tikai veikals – tas ir ilgtermiņa ieguldījums un atbalsts bērnu prasmju veicināšanai, lai nākotnē viņi spētu parūpēties par sevi un tuviniekiem, kā arī piepildīt savus sapņus,” uzsver “Tet” Ilgtspējas attīstības direktore Adriāna Kauliņa.

Šis projekts ir turpinājums “Tet” un “SOS Bērnu ciematu” ilggadējai sadarbībai, kas aizsākās pirms vairāk nekā 10 gadiem. Jau vairākus gadus “Tet” rūpējas par to, lai SOS mammas un audžumammas varētu uzlabot savas datorprasmes, piedaloties apmācībās. SOS ģimenēs un audžuģimenēs augošajiem bērniem regulāri tiek piedāvāta iespēja iesaistīties dažādās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs, apmeklēt kino, muzeju, sporta pasākumus.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem