Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Informatīvais atbalsts Covid-19 situācijā

Ziņas datums
19. marts, 2020
Mīļš paldies, ka esat kopā ar bērniem, kuriem vajadzīgs Jūsu atbalsts un rūpes! Esam pārliecināti, ka visi kopā, ievērojot nepieciešamos profilakses un piesardzības pasākumus, spēsim veiksmīgi tikt galā ar Covid-19 vīrusa radītajiem izaicinājumiem!
Esam apkopojuši šobrīd aktuālo informāciju un sagatavojuši ieteikumus, ko būtu svarīgi ņemt vērā saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību un valstī izsludināto ārkārtas situāciju.

SOS atbalsta centru darbinieki šobrīd strādā attālinātā režīmā, sazinoties ar ģimenēm telefoniski. Mūsu centros pagaidām ir atceltas visas apmācības, atbalsta grupu nodarbības un konsultācijas, taču Jūsu ģimenes sociālais darbinieks var sniegt telefonisku konsultāciju un palīdzēt ar risinājumu krīzes vai problēmsituācijā. Ja nepieciešams, attālināti pieejams arī mūsu psihologa atbalsts – kā telefoniska vai Skype konsultācija.

Tā kā situācija var mainīties, lūdzam Jūs sekot oficiālajai informācijai Valsts Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā vai LR Veselības ministrijas mājaslapā , bet par attālināto apmācību organizēšanu skolēniem pēc pavasara brīvlaika - LR Izglītības ministrijas mājas lapā un portālā e-klase, kā arī citai informācijai no savu bērnu skolām un pirmsskolas mācību iestādēm. Ģimenēs, kurās aug bērni un jaunieši, ir īpaši svarīgi reaģēt uz esošo situāciju, tāpēc vēlamies pievērst uzmanību tam, kā mēs, pieaugušie, varam saglabāt mieru un nodrošināt bērniem nepieciešamo uzmanību, informāciju un izpratni par to, kā pieņemt esošos apstākļus.

 
Corona-19 info_web by melnei

 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem