Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Kopā ar t/c Alfa uzsākam akciju “Dāvini ziedojot!” jaundzimušo vecāku atbalstam.

Ziņas datums
1. decembris, 2020
Šogad Ziemassvētki būs klusāki nekā ierasts, tāpēc dāvanu izvēlei ir vēl lielāka nozīme. Turpinot mūsu sadarbību ar tirdzniecības centra “Alfa”, ikgadējā labdarības akcijā “Dāvini ziedojot!” aicinām izvēlēties oriģinālu un sirsnīgu dāvanu ar pievienoto vērtību: ziedot līdzekļus labdarības mērķiem – zīdainīšu vecāku emocionālam un informatīvam atbalstam – un kā šī labā nodoma apliecinājumu Ziemassvētkos dāvināt akcijā saņemto eglīšu rotājumu – koka dzīvnieku figūriņas.

Šogad visi labdarības akcijas laikā saņemtie ziedojumi 100% apmērā tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas programmas “Piedzimstot bērniņam” finansēšanai.

Akcija “Dāvini ziedojot!” norisināsies no 1. līdz 24. decembrim. Sākot ar 10. decembri ziedot būs iespējams klātienē, t/c “Alfa” pirmajā stāvā (plkst. 12.00-20.00, t/c darba laikā), pārējā laikā ziedot iespējams digitālā veidā - mūsu mājaslapā. Dāvaniņas ar pievienoto vērtību – eglīšu rotājumus – akcijas stendā t/c “Alfa” varēs saņemt, ja ziedojums ir 10 vai vairāk eiro. Digitālo ziedojumu veicēji dāvaniņas saņemšanai akcijas stendā aicināti uzrādīt e-pastā saņemto ziedojuma apliecinājumu.    

“Esam pateicīgi tirdzniecības centram “Alfa”, ka jau trešo gadu pēc kārtas gaišajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā varam īstenot kopīgu labdarības akciju “Dāvini ziedojot”. Šogad tās mērķis ir īpaši nozīmīgs, jo vāksim ziedojumus, lai 2021. gadā varētu īstenot atbalsta programmu “Piedzimstot bērniņam” jaundzimušo vecākiem. Gada laikā plānojam nodrošināt atbalstu vairāk nekā 100 jaunajām ģimenēm, un šī nodoma īstenošanai nepieciešami 30 000 EUR. Priecāsimies par katru sirsnīgo cilvēku, kas izlems nākt palīgā jaunajiem vecākiem un ziedos šim mērķim t/c “Alfa” vai digitāli SOS Bērnu ciematu asociācijas mājaslapā.

Arī t/c Alfa vadītāja Liene Apine aicina atbalstīt akciju “Dāvini ziedojot”: “Mazuļa ienākšana ģimenē ir emocionāls brīdis, kas sniedz laimi un vienlaikus prasa daudz rūpju, bet tieši no vecākiem atkarīga stipru ģimeņu veidošanās. Aicinām palīdzēt saziedot Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas iniciatīvai nepieciešamo summu akcijā “Dāvini ziedojot!”. Vēlamies radīt jaunu skatījumu uz svētku dāvanām un to vērtību. Šogad labo nodomu dāvaniņas ir eglīšu rotājumi, kas vienlaikus iepriecinās gan tās saņēmējus, gan arī jaunās ģimenes, kuru atbalstam tiek ziedots.”

Programmu “Piedzimstot bērniņam” īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar PEP mammu biedrību, piedāvājot jaundzimušo bērniņu vecākiem mazuļu pirmajos trīs dzīves mēnešos saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu no pirmās emocionālās palīdzības jeb PEP mammām, kā arī, sākot no bērniņa sestā dzīves mēneša, apmeklēt nodarbības mammas-mazuļa atbalsta grupā. Vairāk par programmu var izlasīt mūsu mājaslapas sadaļā “Piedzimstot bērniņam”.      

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem