Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Labdarības akcija "Dāvini ziedojot"

Ziņas datums
6. decembris, 2019
No 6. decembra līdz 24. decembrim (katru dienu no plkst. 12.00 – 20.00).  tirdzniecība centra Alfa 1.stāvā pie Informācijas centra norisināsies labdarības akcija “Dāvini ziedojot!”.

Aicinām Ziemassvētkos izvēlēties dāvanu ar īpašu vērtību – ziedot dāvanai paredzēto summu vairāk nekā 1200 bērniem, kuri aug SOS bērnu ciematu atbalstītajās audžuģimenēs, un par katru ziedojumu vērtībā virs 10 eiro saņemt “Labo nodomu šokolādi”, ko svētkos uzdāvināt saviem tuviniekiem vai sadarbības partneriem, tādējādi kopā atbalstot jaunās paaudzes, kam dzīvē iet grūtāk, labklājību Latvijā. Visi ienākumi šīs labdarības akcijas ietvaros tiks novirzīti Latvijas SOS Bērnu ciematu ģimenēm, lai varētu nodrošināt nepieciešamo psiholoģisko atbalstu ne tikai audžubērniem, kas aug SOS bērnu ciematu ģimenēs, bet arī bērniem, kas aug audžuģimenēs par kurām rūpējas SOS bērnu ciematu Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centri – Rīgā, Bauskā, Valmierā, Kuldīgā un Gulbenē.

Labdarības akcija sadarbībā ar tirdzniecības centru Alfa noris jau otro gadu. Pagājušajā gadā kopā tika saziedoti 6942,28 eiro, kas tika izmantoti, lai sniegtu psiholoģisku atbalstu – konsultācijas un terapiju bērniem no SOS ģimenēm.

Audžuģimenēs un SOS ģimenēs aug bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ ir zaudējuši savu bioloģisko vecāku aprūpi. Piedaloties akcijā ar savu ziedojumu, Jūs atbalstāt bērnu harmonisku attīstību.  
           
Nofotografējoties labdarības akcijas stendā, aicinām sociālajos tīklos pie ieraksta atzīmēt tēmturi #dāviniziedojot!
 

 

Foto: Toms Uļjanovs

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem