Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Labdarības akcijā “Dāvini ziedojot!” saziedoti 7736 eiro audžuģimenēs dzīvojošo bērnu atbalstam

Ziņas datums
30. decembris, 2019
No 2019. gada 6.decembra līdz 24. decembrim tirdzniecības centra Alfa un SOS bērnu ciematu asociācijas kopīgo organizētajā labdarības akcijā audžuģimenēs augošo bērnu atbalstam saziedoti 7736.40 eiro.
 

Ziedojumu akcija “Dāvini ziedojot!” norisinājās tirdzniecības centrā Alfa Ziemassvētku gaidīšanas laikā deviņpadsmit dienu garumā. Īpaši iekārtotā stendā Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas pārstāvji apmeklētājus iepazīstināja ar iespējām atbalstīt audžuģimenēs augošos bērnus, kā arī piedāvāja veikt ziedojumu, pretī iegūstot “Labo nodomu šokolādi”, ar ko svētkos iepriecināt savus tuviniekus.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja: “Esam ļoti pateicīgi ikvienam t/c Alfa apmeklētājam, kas akcijas “Dāvini ziedojot!” laikā izvēlējās saviem draugiem un tuviniekiem dāvanu ar īpašu vērību un ziedoja līdzekļus SOS ģimenēs un audžuģimenēs augošo bērnu atbalstam. Visi saziedotie līdzekļi nākamajā gadā tiks izmantoti, lai nodrošinātu bērniem profesionālu psiholoģisko atbalstu – psihologa konsultācijas un nepieciešamās terapijas. Ir jauki, ka tik daudz cilvēku izvēlējās iepriecināt savus tuviniekus ar šādu, īpašu dāvanu, vienlaikus nākot palīgā SOS bērnu ciematu atbalstītajās ģimenēs augošajiem bērniem.”

SOS bērnu ciematu atbalstītajās audžuģimenēs dzīvo vairāk nekā tūkstoš divsimt bērnu. Zinot to, cik ļoti viņiem nepieciešama sirds mīlestība un atbalsts ikdienā, tirdzniecības centrs Alfa jau otro gadu kopā ar Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju rīko ziedojumu akciju, ikvienam piedāvājot iespēju veicināt audžuģimenēs dzīvojošo bērniņu izaugsmi un labsajūtu.

 “Darot labu citiem, mēs iepriecinām savējos – tāda ir akcijas “Dāvini ziedojot!” būtība, un mēs pārliecinājāmies, ka līdzcilvēkus šāda dāvanas izvēle ir uzrunājusi arī šogad. Īpaši veidoto “Labo nodomu šokolādi” saņēma 376 labdari, savukārt akcijas laikā neizlietotās šokolādes mēs dāvināsim pašiem asociācijas pārraudzībā esošajiem bērniņiem. Sirsnīgs paldies visiem, kas pievienojās akcijā ar savu ziedojumu, jo kopā mēs varam daudz vairāk!”  atzīst t/c Alfa vadītāja Liene Apine.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem