Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Palīdziet ukraiņu ģimenēm un bērniem!

Ziņas datums
25. februāris, 2022
"Mēs esam bērnu pusē. Mēs turpināsim savu darbu, lai pasargātu bērnus no kara šausmām," uzver Ukrainas SOS bērnu ciematu asociācijas direktors Sergijs Lukašovs. Šis ir ļoti skumjš laiks visai pasaulei, bet īpaši ukraiņu tautai. No kaimiņvalsts agresijas cieš nevainīgi cilvēki, visas pasaules acu priekšā sagrūst viņu dzīves, plāni un cerības. 

Mēs šajās dienās domās un darbos esam kopā ar mūsu kolēģiem Ukrainā, kuri jau ilgus gadus sniedz atbalstu bērniem un ģimenēm vairākos Ukrainas reģionos. Esam piedāvājuši kolēģiem uzņemt ģimenes ar bērniem Īslīces SOS bērnu ciematā, ja tās dosies bēgļu gaitās.

SOS bērnu ciemati Ukrainā savu darbību sāka 2003. gadā. 2010. gadā tika atvērts pirmais SOS bērnu ciemats Brovari, Kijevas reģionā, bet 2012. gadā tika uzsākta palīdzība bērniem un ģimenēm Luhanskas apgabalā, Ukrainas austrumos. 2014. gadā, lai reaģētu uz bērnu un ģimeņu vajadzībām abās kontaktlīnijas pusēs, Luhanskas atbalsta programma tika reorganizēta, izveidojot sociālo centru, kas īsteno ārkārtas reaģēšanas programmu un mobilajos atbalsta centros palīdz ģimenēm plašākā teritorijā. Šobrīd Luhanskas sociālais centrs ir slēgts, tās darbinieki ir evakuēti uz Severodoņecku, taču  attālināts atbalsts ģimenēm iespēju robežās turpinās. Ik gadu SOS bērnu ciemati Ukrainā rūpējas par vairāk nekā 2000 bērniem.

Aicinām Jūs ar savu ziedojumu sniegt palīdzību ukraiņu ģimenēm ar bērniem, kuras devušās bēgļu gaitās un meklēs patvērumu Latvijā, kā arī ģimenēm, kas kara briesmas piedzīvo Ukrainā. ZIEDOT!

Jūsu atbalsts ir ļoti svarīgs cilvēkiem, kas cieš šajā vistumšākajā stundā. Lūdzu, palīdziet!

Ziedojums Ukrainas ģimeņu atbalstam

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem