Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Projekta "“Mīlošu ģimeni katram bērnam”,  ietvaros noritējuši četri ģimeņu saieta pasākumi.

Ziņas datums
3. oktobris, 2021
Vasaras izskaņa un rudens sākums spraigi aizritējis visos SOS bērnu ciematu Asociācijas atbalsta centros, kur Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” projekta NR.  2021.LV/ĢDP/130/4  īstenošanas Līguma “Mīlošu ģimeni katram bērnam”,  ietvaros tika organizēti un norisinājās četri ģimeņu saieta pasākumi.

Kopējs Rīgas un Bauskas ārpusģimenes aprūpes atbalstu centra “AIRI vecākiem” ģimeņu pasākums notika Daugavas muzeja parkā, Doles salā, Valmieras ārpusģimenes aprūpes atbalstu centru “AIRI vecākiem” ģimenes uz savu kopīgo gada pasākumu pulcējās viesu  namā “Ķoņu dzirnavās, Valmieras pusē,  šie pasākumi notika 27.augustā.  Kuldīgas ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra “AIRI vecākiem” ģimenes kopā tika pulcinātas 11.septembrī, viesu namā “Ventaskratsi”, bet Gulbenes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra “AIRI vecākiem” ģimeņu saiets norisinājās 19.septembrī “Rubeņu Rančo”

            Kopā visos pasākumos tika sapulcinātas aptuveni 66 SOS Asociācijas atbalstu centru ģimenes  jeb aptuveni 300 dalībnieki no tiem gandrīz 200 bērni, kuri ir palikuši bez savu bioloģisko vecāku gādības un šobrīd dzīvo audžu vai aizbildņu ģimenēs. Visos pasākumos tika kopīgi pavadīta notikumiem un emocijām bagāta diena

Pasākumos bija aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem ar iespēju papildināt zināšanas un prasmes dažādās darbnīcās. Kamēr pieaugušie darbojās, bērni pa to laiku pulcējās savās interešu grupās, atbilstoši vecumam. Lai lielākie, var baudīt savas aktivitātes, tika nodrošināta arī mazāko bērnu pieskatīšana - mazie bērni, kopā ar auklītēm piedalījās  lielo burbuļu ķeršanā, stafetēs un bumbiņbaseina priekos, bet jaunākā skolas vecuma bērni gandrīz visu pēcpusdienu bija gatavi draiskoties piepūšamo atrakciju aktivitātēs.

Lai būtu spēks un enerģija darboties, pasākuma dalībnieki tika cienāti ar kopīgām pusdienām un uzkodām.

Šķiroties tika pausts prieks un pateicība par kopā būšanu un cerība drīz atkal tikties. No ģimeņu puses tika izteikti lūgumi kopīgo pasākumu organizēt divas reizes gadā, kā nākamo tikšanos minot Ziemassvētku kopā svinēšanu.

Sirsnīgs paldies par Kuldīgas pasākuma atbalstīšanu, dalībnieku cienāšanu ar dažādiem gardumiem vēlamies pateikt: “Mūsmājas Ventspils”  #kafejnicamusmajas, “Ventspils Kārumnieks” #ventspilskarumnieks ,kafejnīca “Dārzā” Ventspils #darzaventspils , Ventspils šokolādes fabrika “ Pobeda Confectionery” #pobedaconfectionery , “Konditoreja Māsas ”Talsos” #konditoreja_masas , ar gardām desiņām dalībniekus cienāja  “Kurzemes Gaļsaimnieks” #kurzemesgaļsaimnieks .

Gulbenes atbalsta centrs izsaka pateicību Alisei un Kasparam Ozeriem par piepūšamo atrakciju nodrošināšanu, Uldim Misiņam, SIA Avoti SWF vadītājam, par gardo sveicienu pasākuma dalībniekiem, SIA MAXIMA Latvija #MaximaLatvija , par materiālo atbalstu Gulbenes pasākuma organizēšanā. Sirsnīga pateicība Gulbenes Novada Jauniešu Domes prezidentei Agnesei Bečai par pasākuma iemūžināšanu skaistās fotogrāfijās!

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.   #SIF_vietagimenei

 

 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem