Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Rimi un Supernetto veikalu pircēji šovasar saziedojuši 17 589 eiro bērnu vasaras nometņu organizēšanai

Ziņas datums
16. septembris, 2019
Labdarības kampaņā “Dāvā vasaras piedzīvojumus SOS ģimeņu un audžuģimeņu bērniem!” veikalu Rimi un Supernetto pircēji šovasar veikalu ziedojumu kastītēs saziedojuši 17 589 eiro. Par šo naudu vasaras nometnēs šogad varēja piedalīties 124 bērni, kuri aug SOS bērnu ciematu ģimenēs un SOS Ārpusģimenes atbalsta centru “AIRI vecākiem” aprūpētajās ģimenēs.

Kampaņas organizatori, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija un SIA Rimi Latvia, izsaka pateicību ikvienam Rimi un Supernetto veikalu klientam, kurš ar savu ziedojumu atbalstīja audžubērnu dalību vasaras nometnēs, kurās bērni gan attīstīja savas prasmes, gan guva jaunus iespaidus un uzlaboja veselību.

Esam pateicīgi uzņēmumam Rimi Latvia un tā klientiem par sirsnīgo atbalstu SOS ģimeņu un audžuģimeņu bērniem. Pateicoties šim atbalstam bērni šovasar varēja apmeklēt aizraujošas vasaras nometnes. Šāda veida pozitīvi piedzīvojumi ir ļoti svarīgi bērniem, kuriem bieži dzīves sākums nav bijis viegls. Tādēļ esam ļoti priecīgi, ka ar sabiedrības atbalstu varam viņiem palīdzēt dziedēt pagātnes traumas, atgūt pašapziņu un veselību, uzsver Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem