Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Ruslan, mēs par Tevi!

Ziņas datums
29. jūlijs, 2021
Esam ļoti priecīgi par Ruslanu Smolonski, kurš ir viens no 33 Latvijas olimpiskās komandas sportistiem, kas pārstāvēs Latviju Tokijas olimpiskajās spēlēs. Ruslans Olimpiskajās spēlēs startēs 50 km soļošanas distancē.

Ruslanu mums ir tas gods saukt par savējo un esam varējuši sekot viņa mērķtiecīgajai izaugsmei gadu gaitā. Mēs zinām, cik daudz darba, pacietības, spēka un sviedru Ruslans daudzu gadu garumā ir ieguldījis savu mērķu sasniegšanā. Paldies visiem, kas Ruslana dzīves ceļā ir stāvējuši līdzās, palīdzot viņam īstenot savus sapņus! 

Īkšķīšus par Ruslana startu īpaši cieši turēs Īslīces SOS ciemata bērni kopā ar Ruslana pirmo treneri Ilmāru Saulgriezi.

Ruslans ciemata ģimeņu bērniem un jauniešiem ir lielisks sportisko sasniegumu, mērķtiecības un cilvēcības paraugs. Vakar par godu Ruslana startam Olimpiādē Īslīces SOS ģimeņu bērni startēja īpašā soļošanas treniņā, simboliski nosoļojot ceļu no Īslīces līdz Tokijai.

Ruslana starts plānots 6. augustā plkst. 5.30 pēc Japānas laika (5. augustā 23.30 pēc Latvijas laika). Aicinām visus mūsu draugus un atbalstītājus turēt īkšķus, lai labo domu spēks un enerģija palīdzētu Ruslanam tikt pāri 50 km distances grūtākajiem kilometriem un sasniegt savus mērķus finišā!

Ruslan, lai Tev viss izdodas!

Paldies Mārcim Pļaviņam  par skaisto video.

Jūsu atbalsts palīdz bērniem izaugt drošā un ģimeniskā vidē un mainīt dzīves: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/ziedojums

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem