Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Topošās audžuģimenes un adoptētājus aicina pieteikties attālinātajām apmācībām audžuģimenes vai adoptētāja statusa iegūšanai.

Ziņas datums
14. maijs, 2020
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centri “AIRI vecākiem” aicina topošās audžuģimenes un adoptētājus no Rīgas, Bauskas,  Kuldīgas,  Valmieras un Gulbenes apkaimes pieteikties attālinātajām apmācībām.

Apmācības vadīs divas pieredzējušas apmācību vadītājas -  psiholoģe Inga Rutule un aizbildne un adoptētāja Inese Fecere. 

Topošajām audžuģimenēm, kuras saņēmušas bāriņtiesas lēmumu par piemērotību, un topošajiem adoptētājiem būs iespēja apgūt starptautiski atzītu mācību programmu “AIRI vecākiem”, kas iekļauj gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības. Katras nodarbības ilgums tiešsaistē būs no plkst. 17.30 līdz 21.00. Dalībnieki tiks nodrošināti ar programmas rokasgrāmatu.

Pirmā apmācību diena – ceturtdiena, 28.maijs no 17.30 – 21.00. Plānotais apmācību režīms – ne retāk kā reizi nedēļā.

Apmācību programmā “AIRI vecākiem” iekļautas tēmas par ārpusģimenes aprūpes būtību, komandas darba nozīmi bērna izaugsmē, par dažādām attīstības vajadzību apmierināšanas metodēm, kā arī par ģimenes attiecību stiprināšanu, pārmaiņu plānošanu un informēta lēmuma pieņemšanu.

Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņems Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Izglītības un kompetences centra izsniegtu apliecību par programmas apguvi.

Pieteikšanās apmācībām pa tālruņa numuru 28668816 vai e-pastu kristine.steinberga@sosbca.lv vai guna.makarova@sosbca.lv līdz 2020. gada 25.maijam.

Par apmācību programmu AIRI:

Starptautiski atzīta apmācību programma adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm “AIRI vecākiem”, kuras pirmā vārda abreviatūra tiek tulkota kā  Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem (no angļu valodas Parent Recourses for Information, Development and Education jeb saīsinājumā PRIDE). Asociācijai ir oficiāla programmas licence,  kas dod programmas īstenošanas tiesības. Asociācija īsteno programmu  kopš 2016. gada, nodrošinot apmācības visos Latvijas reģionos sadarbībā ar Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centriem “AIRI vecākiem” Kuldīgā, Bauskā, Rīgā, Valmierā un Gulbenē, kuri savu darbību uzsāka 2018. gada septembrī.

Papildu informācijai:

Guna Makarova
T. 27774407
guna.makarova@sosbca.lv
https://www.facebook.com/sosbernuciemati/
www.airivecakiem.lv

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem