Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Topošās audžuģimenes un adoptētājus aicina pieteikties TIEŠSAISTES apmācībām

Ziņas datums
16. novembris, 2020
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas RĪGAS, KURZEMES, ZEMGALES, VIDZEMES, GULBENES Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs  “AIRI vecākiem” aicina topošās audžuģimenes un adoptētājus pieteikties TIEŠSAISTES APMĀCĪBĀM, kas sāksies 1.decembrī.

Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres -  Gundega Zvaigzne un Irina Čžou

Topošajām audžuģimenēm, kuras saņēmušas bāriņtiesas lēmumu par piemērotību, un topošajiem adoptētājiem būs iespēja desmit otrdienās apgūt starptautiski atzītu mācību programmu “AIRI vecākiem”, kas iekļaus gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības. Katras nodarbības ilgums būs no plkst. 17.30 līdz aptuveni 21.00. Dalībnieki tiks nodrošināti ar programmas rokasgrāmatu.

Apmācību programmā “AIRI vecākiem” iekļautas tēmas par ārpusģimenes aprūpes būtību, komandas darba nozīmi bērna izaugsmē, par dažādām bērna attīstības vajadzību apmierināšanas metodēm, kā arī par ģimenes attiecību stiprināšanu, pārmaiņu plānošanu un informēta lēmuma pieņemšanu.

Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņems Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Izglītības un kompetences centra izsniegtu apliecību par programmas apguvi.

Pieteikšanās apmācībām pa tālruņa numuriem:

Rīgā  - Guna Makarova 27774407 vai e-pastu guna.makarova@sosbca.lv

Valmierā – Agita Dreiblate 29244687 vai e-pastu agita.dreiblate@sosbca.lv

Gulbenē – Rasma Piliņa 29127262 vai e-pastu rasma.pilina@sosbca.lv

Zemgale – Gunita Ūdre  26540300vai e-pastu gunita.udre@sosbca.lv

Kuldīgā – Inga Kozlova 28668816 vai e-pastu inga.kozlova@sosbca.lv

 

Par apmācību programmu AIRI

Starptautiski atzīta apmācību programma adoptētājiem, aizbildņiem, audžuģimenēm “AIRI vecākiem”, kuras pirmā vārda abreviatūra tiek tulkota kā  Attīstība, Informācija, Resursi, Izglītība vecākiem (no angļu valodas Parent Recourses for Information, Development and Education jeb saīsinājumā PRIDE), SOS Bērnu ciematu asociācija Latvijā īsteno kopš 2016. gada, nodrošinot apmācības visos Latvijas reģionos.

Apmācības “AIRI vecākiem” tiek īstenotas ciešā saiknē ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centriem Kuldīgā, Bauskā, Rīgā, Valmierā un Gulbenē, kuri savu darbību uzsāka 2018. gada rudenī.

https://www.facebook.com/sosbernuciemati/

www.airivecakiem.lv

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem