Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Uzsākam Ziemassvētku akciju "Palīdzi Bērniem! Ne tikai svēktos".

Ziņas datums
6. decembris, 2021
Decembrī uzsākam tradicionālo Ziemassvētku labdarības akciju “Palīdzi bērniem! Ne tikai svētkos…” SOS bērnu ciematu ģimeņu atbalstam. Akcijas laikā aicinām ziedotājus regulāri atbalstīt asociācijas paspārnē esošās ģimenes.

Jau tradicionāli decembrī Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija uzsāk Ziemassvētku akciju “Palīdzi bērniem! Ne tikai svētkos…”, kuras mērķis ir vākt līdzekļus, lai asociācijas paspārnē esošās ģimenes kā SOS ciematos, tā arī SOS Ģimeņu atbalsta centros varētu saņemt nepieciešamo atbalstu.

Ziemassvētki ir ļoti skaists laiks, kad daudzi ir gatavi palīdzēt tiem, kam dzīvē nav paveicies, tāpēc ir nepieciešams īpašs atbalsts un rūpes. Šis vienmēr ir ļoti rosīgs laiks Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijā, jo cenšamies sagādāt dāvanas vairāk nekā 1200 bērniem, kuri aug mūsu redzeslokā esošajās ģimenēs. Tomēr svētki paiet, bet bērni turpina augt un ģimenes saskaras ar savām ikdienas rūpēm. Atbalsts šiem bērniem un ģimenēm ir nepieciešams ilgtermiņā, tāpēc katru gadu šajā laikā aicinām cilvēkus kļūt par regulāriem SOS bērnu ciematu atbalstītājiem, lai palīdzību bērni varētu saņemt ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.”.

Akcijas laikā aicinām ikvienu aizdomāties par nauda vērtību. Ir daudz labu lietu, ko var iegādāties par 15 eiro. Var aiziet uz kino, nopirkt kreklu vai apēst uzkodu ārpus mājas. Bet 15 eiro ikmēneša ziedojums var arī palīdzēt izmainīt kāda bērna dzīvi, palīdzēt viņam izaugt ģimenē.

 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem