Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Uzsākts jauns projekts ģimenēm ar jaundzimušajiem un pirmsskolas vecuma bērniem

Ziņas datums
7. maijs, 2021
Uzsākts jauns projekts “Preventīvā atbalsta pieejamības veicināšana ģimenēm ar jaundzimušajiem un pirmsskolas vecuma bērniem Latvijā”, kurā sniegsim preventīvās programmas “Piedzimstot bērniņam” atbalsta pakalpojums ģimenēm Latvijas reģionos. Projekta galvenais mērķis ir preventīva atbalsta pieejamības veicināšana ģimenēm, lai pēc iespējas novērstu nopietnu sociālo problēmu rašanos vēlākā nākotnē.

Projekta ietvaros, sadarbībā ar PEP mammām, no šī gada aprīļa līdz oktobrim jaunajiem vecākiem ar mazuli līdz 4 mēnešu vecumam ir pieejams bezmaksas informatīvs un emocionāls atbalsts. Individuālā konsultācijā kopā ar PEP mammu varēsiet pārrunāt savas pašsajūtas jautājumus – kā ir būt mammai un tētim, kādus izaicinājumus nes jaunā situācija ģimenē, kā arī jebkuras jums aktuālas tēmas par mazuļa attīstību un aprūpi, t.sk. zīdīšanu, pārmērīgu raudāšanu, miedziņu, mazuļa dienas ritmu u.c.

Projekta sniegtie atbalsta pakalpojumi šobrīd ir pieejami Rīgas, Jūrmalas, Ogres, Dobeles, Kuldīgas un Valmieras reģionos dzīvojošām ģimenēm.

Ģimenes ar jaundzimušajiem (0-4mēn.) var pieteikties uz bezmaksas PEP mammas atbalstu 6 stundu apmērā, kas ierasti būtu 3 klātienes mājvizītes, tomēr šī brīža epidemioloģiskās situācijas dēļ atbalsts ir iespējams arī attālinātā formātā. Katrs vecāks pats varēs izvēlēties sev ērtāko kontaktēšanās veidu.

Ja Jūs vēlaties piedalīties šajā projektā, lūdzu zvaniet vai rakstiet sms uz tālruni: 27333100 vai rakstiet e-pastu: piedzimstotberninam@sosbca.lv , un mēs vienosimies par tālāko!

Aicinām šo iespēju izmantot laicīgi, jo, kā jau jebkuram projektam, atbalsta apjoms ir limitēts. Ja Jūs zināt kādu ģimeni, kura ļoti novērtētu šādu atbalstu, lūdzu, padalieties ar šo informāciju tālāk!

Plašāk par projektu aicinām lasīt šeit.

Projektu īsteno SOS Bērnu ciematu asociācija un finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Ramona Treilona
Piedzimstot bērniņam programmas vadītāja

Klinta Harju
Projekta vadītāja
Tel. +371 27800489
klinta.harju@sosbca.lv

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem