Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Valmieras SOS ciemata ģimenes piedalās projektā “7 gaismas stari”

Ziņas datums
15. jūnijs, 2022
Aizvadītajā nedēļā Valmieras ciemata SOS ģimeņu bērniem un “AIRI vecākiem” atbalsta centra audžuģimeņu bērniem kopā ar audžuvecākiem bija lieliska iespēja iesaistīties projektā “7 gaismas stari”.

Tās ietvaros bērni un vecāki varēja piedalīties 3 radošās meistarklasēs – animācijas, ēnu teātra un mūzikas. Viena no dienām pagāja basketbola zīmē, bet projekta noslēgumā ģimenes devās ekskursijā uz Ogres Zilajiem kalniem. Projektā iesaistītas arī ģimenes no citām pašvaldībām un tā gaitā taps radošs kopdarbs – animācijas filma “7 gaismas stari”, kuras izveidē piedalās visi projekta dalībnieki. Ar nepacietību gaidām projekta noslēgumu, kurā visiem projektā iesaistītajiem būs iespēja noskatīties tajā radīto animācijas filmiņu.

„Esam priecīgi būt par projekta “7 gaismas stari“ dalībniekiem. Valmieras SOS bērnu ciematā dzīvojošajām ģimenēm un audžuģimenēm no “AIRI vecākiem” centra ir ļoti svarīgi brīvo laiku pavadīt radošās, izzinošās un kvalitatīvās nodarbēs. Šāda darbošanās ļauj bērniem un viņu audžuvecākiem vēl vairāk satuvināties, vienam otru labāk iepazīt un veidot pozitīvas, savstarpējā cieņā un sadarbībā balstītas attiecības. Papildus tam, piedalīšanās šajā projektā ļāva bērniem radoši un sportiski izpausties, apgūt jaunas prasmes un pielietot tās arī praktiski,“ norāda Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem