Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Zemgales audžuģimenes piedalās projektā “Airējot uz priekšu”.

Ziņas datums
27. augusts, 2021
Ar Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējumu projektu konkursa “Mēs savam novadam” ietvaros 24.augustā tika īstenots biedrības “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija” Zemgales “Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra “AIRI vecākiem” projekts  “Airējot uz priekšu”. Pasākumā piedalījās 15 drosmīgi ārpusģimenes aprūpē dzīvojoši jaunieši un viņu atbalsta ģimenes.

Nenobīstoties no mainīgajiem laikapstākļiem, pusaudži dienu sāka kopīgā laivu braucienā no Ceraukstes pagasta Mūsas ciemata līdz Mežotnes pagasta Ceplim, kas sniedza lielisku iespēju saliedēties un kopā pavadīt laiku pie dabas.

Mežotnes pagatstā “Igo Mūzikas un mākslas centrā Ceplis” visus viesmīlīgi sagaidīja pats mūziķis Igo un Biedrības Mākslas CEPLIS vadītāja Gita Straustiņa. Bija iespēja ne tikai iepazīties ar mūzikas un mākslas centra tapšanas vēsturi, bet arī izveidot katram savu īpašo krūzīti. Gatavojot kopīgu maltīti un piedaloties dažādās saliedēšanās spēlēs, pilnveidojot prasmes darboties komandā un trenējot sociālās prasmes, laiks paskrēja nemanot.

Jau spēcīgas un saliedētas komandas ietvaros vakars turpinājās, spēlējot spēles un piedaloties nopietnākās diskusijās pie ugunskura turpat Ceplī.

No sirds priecājamies, ka jauniešiem un viņu atbalsta ģimenēm pēc ilgstošās izolācijas un ierobežojumiem bija iespēja satikties, stiprināt attiecības un pilnveidot dažādas prasmes, tādējādi esot gatavākiem jaunajam mācību gadam un jauniem izaicinājumiem.

Gunita Timinska, ” Zemgales “Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centra “AIRI vecākiem” vadītāja.

 

 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem