Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Ziedotāju stāsti. Inga.

Ziņas datums
28. februāris, 2024
Vēlamies iepazīstināt ar mūsu ilglaicīgajiem ziedotājiem, jo katram no viņiem ir savs stāsts un sava motivācija, kādēļ viņi ir nolēmuši nākt talkā, lai rūpētos par Latvijas bērnu nākotni.
 

Mums SOS bērnu ciematos ikdienā spēku un enerģiju dod apziņa, ka savā darbā neesam vieni paši. Kopā ar mums par bērnu nākotni rūpējas daudzi jo daudzi atbalstoši, sirsnīgi un enerģiski cilvēki - mūsu sadarbības partneri un atbalstītāji. Tie ir gan pedagogi skolās un pirmsskolās, kuras apmeklē SOS ģimeņu bērni, gan mediķi un terapeiti, kas palīdz rūpēties par bērnu fizisko un garīgo veselību, gan sociālo dienestu un bāriņtiesu darbinieki, gan, protams, mūsu darba atbalstītāji – ziedotāji un brīvprātīgie palīgi.

Mani sauc Inga Šeninga. Esmu sieva un mamma divām meitām Paulai (21) & Loretai (18) un dēlam Patrikam (8). Šobrīd esmu profesionālajā pauzē, ko maksimāli veltu bērniem un nedaudz arī sev 😊 Ģimene ir mans stiprais pamats, kas dod spēku un iedvesmu ikdienas skrējienā.

Man ļoti patīk komunicēt ar cilvēkiem, saskatīt viņu stiprās puses un talantus, būt līdzās, kad tie aug un attīstās. Tāpēc paralēli vadītājas darba gaitām, vienmēr esmu iesaistījusies dažādās sociālajās aktivitātēs. Piemēram, esmu mentore studentiem Latvijas Universitātes programmā “Izgaismo nākotni”. Arī pati sevi izaicinu uz nepārtrauktu pilnveidošanos, jaunu zināšanu un prasmju iegūšanu. Tieši šis aspekts mani pamudināja kļūt par regulāru SOS bērnu ciematu atbalstītāju. Man liekas, ka šādi regulāri ziedojumi palīdz kādam no bērniem apmeklēt pulciņu, kur bērns iegūst prieku un iemācās kaut ko jaunu, vai arī ieliek pamatu nākotnes hobijam vai pat varbūt profesionālai nodarbei. Arī katram no maniem bērniem ir sava mīļā nodarbe. Un nav svarīgi, vai tā ir zīmēšana, zirgi vai hokejs, galvenais, ka tas rada prieku un sniedz gandarījumu pašam.

Kad mani vienā no tirdzniecības centriem uzrunāja pievienoties SOS bērnu ciematu atbalstītāju pulkam, nešaubījos ne mirkli un jau septiņus gadus esmu līdzās. Man ir paveicies, ka savā dzīvē esmu ļoti daudz ieguvusi gan no saviem vecākiem, gan darba devējiem, gan arī cilvēkiem apkārt. Tāpēc esmu pārliecināta, ka ļoti svarīgi, lai cilvēka dzīvē ir līdzās tie, kas spēj viņu atbalstīt jebkādā veidā.

Ja kāds vēl domā, vai pievienoties atbalstītāju pulkam, noteikti iedrošinu to darīt. Arī nelieliem, bet regulāriem ziedojumiem ir nozīme. Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet, ja kaut viens bērns būs priecīgāks, šāds regulārais atbalsts noteikti ir tā vērts.

Ja Tu novērtē darbu, ko ikdienā veic SOS bērnu ciematu asociācija, palīdzot bērniem izaugt drošā vidē, atbalstot ģimenes krīzes situācijās un izglītojot sabiedrību par dažādiem bērnu audzināšanas jautājumiem, atbalsti to ar savu ziedojumu!  Paldies Tev par to!

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem