Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Ziedotāju stāsti. Kristīne

Ziņas datums
12. marts, 2024
Vēlamies iepazīstināt ar mūsu ilglaicīgajiem ziedotājiem, jo katram no viņiem ir savs stāsts un sava motivācija, kādēļ viņi ir nolēmuši nākt talkā, lai rūpētos par Latvijas bērnu nākotni.

Kristīne Tjarve ir komunikācijas profesionāle, kas darbojas arī nevalstiskajā sektorā. Labprāt iesaistās labdarības jomā, atbalstot citus. SOS Bērnu ciematus Kristīne ar savu ziedojumu atbalsta jau vairāk nekā desmit gadus. Ziedot viņa uzsāka, jo pati savulaik strādāja SOS bērnu ciematu asociācijā, iepazinās ar dzīvi SOS bērnu ciematu ģimenēs un SOS jauniešu mājās, un redzēja, kā ziedojumi palīdz mērķu sasniegšanai. 


Kristīne stāsta: “Man simpatizē virziens, kādā SOS Bērnu ciematu organizācija šo gadu laikā ir attīstījusies, veidojot arī SOS Ģimeņu atbalsta centrus, kas palīdz grūtībās nonākušajām ģimenēm. Tāpat arī tas, ka organizācija darbojas, lai atbalstītu audžuģimenes un adoptētājus. Tieši tādēļ man visus šos gadus ir licies svarīgi dot savu artavu SOS Bērnu ciematu attīstībai. Man personīgi patīk arī veids, kā SOS Bērnu ciemati jau ilgus gadus ir parūpējušies par to, ka ziedojumus ir iespējams veikt ilgtermiņā. Es uzskatu, ka jāziedo ne tikai vienreiz, Ziemassvētku laikā, bet katram individuāli gada nogalē vai sākumā ir jāapdomā, kuru jomu var atbalstīt gada griezumā. Protams, tas neizslēdz vienreizējus ziedojumus dažādu iniciatīvu atbalstam. Pati atbalstu vairākas organizācijas un ziedoju arī projektiem, kur redzama akūta vajadzība, piemēram, esmu atbalstījusi Ukrainas palīdzības projektus un cilvēkus, kurus piemeklējusi kāda negaidīta slimība.


Savulaik esmu apmeklējusi arī SOS bērnu ciematu asociācijas pasniegtās lekcijas par tēmām, kas man interesējušas un sekoju aktualitātēm par organizācijas atbalsta projektiem. Tādēļ ikdienā varu būt informācijas vēstnese, nepieciešamības gadījumā stāstot par atbalstu ģimenēm, kurām tas nepieciešams - vai tā būtu ģimene, kurā bērns piedzīvo sēras, vai ģimene, kas apsver iespēju kļūt par audžuvecākiem vai adoptētājiem. Nepieciešamības gadījumā es labprāt būtu gatava dalīties arī savās zināšanās ar SOS jauniešiem, stāstot par savu profesionālo pieredzi un hobijiem.


Tiem, kas vēl domā par jomu, kuru atbalstīt, es ieteiktu ieklausīties sevī un saprast, kuras tēmas ir personīgi nozīmīgas. Un pēc tam lemt par veidu, kādā atbalstīt – finansiāli, ar mantisku ziedojumu vai ziedojot savu laiku un zināšanas. Ne vienmēr tam jābūt finansiālam ziedojumam, bet arī pāris stundas laika brīvprātīgajam darbam vai dalīšanās ar savām zināšanām var būt nozīmīgs atbalsts kādai no nevalstiskajām organizācijām. Novēlu katram atrasts sev tuvu jomu, ko atbalstīt, lai katru gadu Ziemassvētkos ir sajūta, ka kaut kas labs ir izdarīts.”

Ja Tu novērtē darbu, ko ikdienā veic SOS bērnu ciematu asociācija, palīdzot bērniem izaugt drošā vidē, atbalstot ģimenes krīzes situācijās un izglītojot sabiedrību par dažādiem bērnu audzināšanas jautājumiem, atbalsti to ar savu ziedojumu!  Paldies Tev par to!

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem