Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Ziedotāju stāsti. Madara.

Ziņas datums
4. jūnijs, 2024
Vēlamies iepazīstināt ar mūsu ilglaicīgajiem ziedotājiem, jo katram no viņiem ir savs stāsts un sava motivācija, kādēļ viņi ir nolēmuši nākt talkā, lai rūpētos par Latvijas bērnu nākotni.

Latvijas Nacionālā teātra aktrise un kostīmu māksliniece Madara Botmane SOS Bērnu ciematos augošos bērnus regulāri atbalsta jau septiņus gadus.

Madara par savu lēmumu ziedot stāsta: “Motivācija ir gaužām vienkārša. Man ir paveicies. Man ir mamma, man ir ģimene. Es zinu, kas ir ģimene. Diemžēl ģimene citu dzīvēs nav pašsaprotama vērtība un, ja es varu kaut nedaudz palīdzēt, lai kāds bērns šajā pasaulē varētu izjust ko līdzīgu, neredzu iemeslu to nedarīt. Es jau būtībā daru pašu vienkāršāko lietu - katru mēnesi ziedoju, no mana konta tiek aizskaitīta naudiņa un tas arī viss. Daudz lielāks spēks, iedvesma, motivācija ir vajadzīga tiem cilvēkiem, kuri ikdienā  ir kopā ar šiem bērniem. Es nedaru neko īpašu, tikai minimumu. Es pieļauju, ka manu attieksmi ir veidojusi arī situācija, ka mana mamma mūsu ģimenē pieņēma brālīti un māsiņu. Viņi pie mums palika tikai mēnesi un tad tika atdoti atpakaļ bioloģiskajiem vecākiem. Tad pēc neilga laika bērni atkal tika atņemti vecākiem un mana mamma pateica - vai nu viņi paliek pie mums vai nu nē, jo šāda bērnu raustīšana neko labu nedara. Un, tagad pieaugot, es saprotu, par ko viņa runāja, jo, bērniem svarīgākais ir stabilitāte, paredzamība, miers un, ja ne asins radinieks, tad tuvs cilvēks. Un, manuprāt, SOS ciemati to spēj bērniem to sniegt.”

Cilvēkiem, kas vēl apdomā iespēju atbalstīt kādu labdarības projektu Madara iesaka: “Man šķiet, te nav ko domāt, vai palīdzēt vai nē... man šķiet tas ir sirds jautājums. Es varētu novēlēt cilvēkiem atvērt sirdi un attīstīt sevī empātiju. Cilvēks kļūst tikai labāks, ja spēj sevī to izkopt.” 


Ja Tu novērtē darbu, ko ikdienā veic SOS bērnu ciematu asociācija, palīdzot bērniem izaugt drošā vidē, atbalstot ģimenes krīzes situācijās un izglītojot sabiedrību par dažādiem bērnu audzināšanas jautājumiem, atbalsti to ar savu ziedojumu!  Paldies Tev par to!

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem