Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Zīmējumu konkurss "Ziemassvētkus gaidot"

Ziņas datums
19. oktobris, 2022
Laikā, kad Latviju apglezno rudens, aicinām bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā “Ziemassvētkus gaidot”. Konkursa mērķis ir kopā radīt jaunus motīvus SOS bērnu ciematu ikgadējam labdarības Ziemassvētku kartīšu projektam.

Jau vairāk nekā 15 gadu Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija realizē šo projektu, lai Ziemassvētku laikā, pārdodot kartītes, piesaistītu papildus atbalstu SOS bērnu ciematu aprūpē esošajiem bērniem.

Konkursa zīmējumam par ziemas un Ziemassvētku tematiku jābūt krāsainam, A4 vai A3 izmērā. Tas var būt veidots jebkurā tehnikā, bet nedrīkst izmantot datoru. Ieskenētus darbus vai darbu fotogrāfijas aicinām līdz 2022. gada 1. novembrim nosūtīt uz e-pastu info@sosbca.lv, norādot autora vārdu, vecumu un kontakttālruni.

Lūdzam saglabāt arī konkursam iesūtīto darbu oriģinālus, kas būs nepieciešami gadījumā, ja iesūtītais motīvs tiks izvēlēts jaunajai Ziemassvētku kartīšu kolekcijai.

3 veiksmīgākie konkursa darbi pārtaps labdarības Ziemassvētku kartītēs, tiks nodrukāti lielākā tirāžā un papildinās SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu kolekciju. Iepriekšējo gadu kolekciju var aplūkot mūsu labdarības veikala sadaļā.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem