Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Kopā ar Mobilly atbalstām iniciatīvu #WhiteFriday

Ziņas datums
7. februāris, 2020
Kopā ar Mobilly atbalstām iniciatīvu #WhiteFriday - tas ir stāsts par jauna paraduma radīšanu! Aicinām Jūs šodien un turpmāk atbalstīt organizācijas un cilvēkus, kuru vēlme ir veidot labāku sabiedrību kopumā!


Jūsu  ziedojums šīs akcijas ietvaros tiks novirzīts  sēru programmas “Kalniem pāri” atbalsta grupu norisei 2020. gadā. Ik gadu atbalsta programmā “Kalniem pāri” tiek atbalstīti apmēram 60 sērojoši bērni no 30 ģimenēm. Divreiz mēnesī notiekošo atbalsta grupu norisei nepieciešami 1048 EUR.
“Kalniem Pāri” atbalsta ģimenes ar bērniem pēc mammas, tēta vai cita bērnam nozīmīga aprūpētāja zaudējuma, piedāvājot atbalstu grupās un individuālajās konsultācijās. “Kalniem Pāri” nodrošinātais atbalsts ir pieejams bez maksas un tiek sniegts ģimenei kopumā – “Kalniem Pāri” grupās un/vai individuālajās konsultācijās piedalās gan bērns, gan kāds no bērna vecākiem/aizbildņiem, tādejādi sekmējot visaptverošas atbalsta sistēmas izveidi bērna visgrūtākajā dzīves brīdī. “Kalniem Pāri” mērķis ir veicināt veselīga sērošanas procesa norisi ģimenē, kliedēt vientulību un aizspriedumus, rūpēties par bērna psiholoģiskās veselības uzlabošanu, stiprināt ģimenes grūtību pārvarēšanas stratēģijas un veicināt savstarpējo komunikāciju. “Kalniem Pāri” komanda – psihologi, psihoterapeiti, mākslas terapeits, teologs, aktivitāšu vadītājs un pirmsskolas vecuma bērnu pedagogs – rūpējas, lai bērns sērās nebūtu viens un viņam līdzās būtu paši uzticamākie un drošākie ceļabiedri.


Vairāk par programmu “Kalniem pāri” var uzzināt, ielūkojoties https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/berniem-kuriem-nomiris-tuvinieks-kalniem-pari


Aicinām atbalstīt ziedojot Mobilly mājaslapā, aplikācijā vai SOS ciematu mājas lapā  https://www.sosbernuciemati.lv/lv/ziedojums

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem