Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Šogad SOS bērnu ciemati atzīmē savas darbības 25. jubileju!

Ziņas datums
25. janvāris, 2022
Šogad SOS bērnu ciemati atzīmē savas darbības 25. jubileju. Šajos gados esam izauklējuši un patstāvīgā dzīvē pavadījuši vairāk nekā 100 bērnus un jauniešus, vēl daudz vairāk bērnu SOS ģimeņu atbalstu un sirdssiltumu ir saņēmuši īsākus laika posmus. SOS ģimenēs augušo bērnu dzīves veidojas dažādas un daudzkrāsainas – sasniegumu un izaicinājumu pilnas. SOS ģimeņu paspārnē ir izauguši galdnieki un elektriķi, skolotāji un uzņēmēji, talantīgi sportisti un mākslinieki, un, protams, arī daudzas mammas un tēti saviem bērniem. Līdz ar bērniem esam auguši arī mēs paši un mūsu atbalsta programmas, kas tagad sniedz atbalstu bērniem un pieaugušajiem arī tālu aiz ciematu robežām.


Šodien vēlamies Jūs iepazīstināt ar vietu, kur tālajā 1997. gadā SOS bērnu ciemati sāka savu darbību – Īslīces SOS bērnu ciematu. Aicinām Jūsu virtuāli paciemoties ciematā un ielūkoties arī vienā no SOS ģimeņu mājām.
10 gadus vēlāk Īslīces ciematam pievienojās Valmieras SOS bērnu ciemats. Aicinām doties virtuālā ekskursijā arī uz Valmieru.
Virtuāli izstaigāt ciematus iespējams mūsu mājas lapā:
https://www.sosbernuciemati.lv/lv/sos-bernu-ciemati
 


Par iespēju virtuāli paciemoties abos SOS bērnu ciematos sakām lielu paldies  uzņemumam : Giraffe360

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem