Ziedot
Mācības

Bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) grupa

Bērnu emocionālās audzināšanas grupas (BEA) Valmierā

Valmierā un tai tuvākajās Vidzemes reģiona pašvaldībās piedāvājam organizēt BEA jeb Bērnu emocionālās audzināšanas grupu nodarbības pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem. Šīs 10 soļu programmas mērķis ir palīdzēt, iedvesmot un atbalstīt vecākus, lai viņu bērni augtu emocionāli stipri, veseli un laimīgi. Tā satur informatīvi izglītojošus materiālus, darba gaitā paredz diskusijas un lomu spēles un vecāku pašu pieredzes analīzi, tādējādi ļaujot dziļāk izprast katra bērna individuālās rakstura iezīmes un uzvedības formas. Tā māca arī, kā mainīt bērna nevēlamo uzvedību un palīdzēt viņam attīstīties pēc iespējas veselīgāk.

Nodarbības vada AGITA DREIBLATE (praktizējoša BEA apmācību grupu vadītāja, ieguvusi atbilstošu kvalifikāciju un sertifikātu, kas dod iespēju strādāt ar vecākiem grupās, maģistra grāds sociālajā darbā). 

Apmācības tiek nodrošinātas pēc pašvaldības vai iestādes individuāla pasūtījuma, vienojoties par apmācību norises vietu, norises laiku un izmaksām. Apmācības var tikt organizētas Jūsu pašvaldībā vai arī mūsu reģionālajā atbalsta centrā Valmierā.

 

Uzzināt vairāk!

Lai vairāk uzzinātu par BEA nodarbībām, lūdzu sazinieties ar grupu vadītāju Agitu Dreiblati.