Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

SOS Ģimeņu atbalsta centrs "AIRI vecākiem" piedāvā uzņemošajām ģimenēm vienas dienas pilnveides mācības par tēmām "Pusaudzis un atkarība" un "Bērns ar speciālajām vajadzībām", lai stiprinātu kompetences un attīstītu traumētu bērnu aprūpes prasmes. Mācības notiks attālināti Zoom vidē.

Mācības ir paredzētas audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm, kuri gatavojas uzņemt bērnu savā ģimenē vai jau aprūpē bērnu. Mācību grupās tiks uzņemti līdz 25 dalībnieki.

  • Pirmās mācības, kuras notiks 14. aprīlī, vadīs Lelde Rozevska un tās veltītas tēmai "Pusaudzis un atkarība". Šajās mācībās dalībnieki iegūs zināšanas un prasmes par pusaudžu atkarību un tās novēršanu.
  • Otrās mācības notiks 25. aprīlī, vadītāja Līga Kuršinska  un šajā reizē apmācības  būs veltītas tēmai "Bērns ar speciālajām vajadzībām ģimenē". Šajās mācībās dalībnieki iegūs zināšanas un prasmes par bērnu ar speciālajām vajadzībām aprūpi un attīstību ģimenē.

Lūdzam pieteikties uz apmācībām aizpildot anketu vai rakstot e-pastā airivecakiem@sosbca.lv vai zvanot pa tālruni: 27774407

 

Pieteikties jaunumiem