Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Bērnu tiesību aizsardzības protokols

Mērķis:

Saskaņā ar bērnu tiesību aizsardzības principiem izstrādāt bērnu labākajās interesēs balstītu Iestādes darbinieku rīcības protokolu jeb “Bērnu tiesību aizsardzības protokolu” (turpmāk - BTA protokols), akcentējot bērna pasargāšanu no jebkāda veida interešu un tiesību aizskāruma.

Kā:

Iestādes BTA komanda sadarbībā ar Dardedzi izstrādā BTA protokolu, kurā paredz rīcības shēmas attiecībās bērns/bērns, bērns/pedagogs, bērns/pieaugušais. Iestādes BTA komanda ievieš un īsteno BTA protokolu, iepazīstina ar to Iestādes darbiniekus un bērnu vecākus.

Rezultāts:

Iestādē ir izstrādāts un ieviests bērnu labākajās interesēs balstīts Iestādes BTA protokols. Iestādes darbiniekiem ir vienota izpratne par bērnu tiesību aizsardzības īstenošanu.  Iestādē ir saskaņota rīcība problēmsituāciju atpazīšanai, risināšanai un novēršanai. Bērniem ir dota iespēja sadarboties ar pieaugušajiem, kuriem rūp bērna personības izaugsme.