Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Valmierā atbalsts ģimenēm ar bērniem tiek sniegts kopš 2007. gada, kad gandrīz vienlaikus ar SOS bērnu ciematu pilsētā izveidojās arī SOS Ģimeņu stiprināšanas projekts, kas vēlāk kļuva par Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centru. Centrs atrodas Ganību ielā 3, Valmieras SOS bērnu ciemata telpās. Tas ir reģistrēts LM Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā.

 

2021. gadā Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra darbības ietvaros pieejami šādi pakalpojumi:

  • Sociālā rehabilitētāja pakalpojumi dzīvesvietā Smiltenes un Valmieras pašvaldību ģimenēm ar bērniem

Lai saņemtu šo pašvaldības finansēto pakalpojumu, novadā dzīvojošām ģimenēm ar bērniem jāvēršas savā sociālajā dienestā (sīkāka informācija Smiltenes novada mājaslapā, tel. 64707865, soc.dienests@smiltene.lv, un Valmieras pašvaldības mājaslapā, tel.64210694, sanita.strazdina@valmiera.lv)

Pakalpojums ģimenei ir bez maksas, taču tas tiek sniegts tikai saskaņā ar sociālā dienesta nosūtījumu. Pakalpojumu nodrošina Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra ģimeņu asistente ARTA MASELE.

  • Sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem

Šie pakalpojumi ir pieejami Amatas, Butnieku, Cēsu, Gulbenes, Kocēnu, Mazsalacas, Priekuļu, Rūjienas, Smiltenes, Valkas un Valmieras novada pašvaldībās dzīvojošām ģimenēm, kuras sadarbojas ar savu pašvaldību valstī īstenotā deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Pakalpojumi tiek sniegti Valmieras SOS bērnu ciematā.

Pakalpojumi ģimenēm ir bez maksas. Tie tiek nodrošināti bērniem, kuriem projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros jau veikta individuālo vajadzību izvērtēšana un sastādīti atbalsta plāni, kuros uzskaitīti pakalpojumi, kas ir svarīgi bērnu attīstībai un veselības stāvokļa uzturēšanai vai uzlabošanai (plašāka informācija Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā sadaļā Projekti/Vidzeme iekļauj, tel. 29289487, e-pasts: Ina.Mikelsone@vidzeme.lv vai arī pašvaldību sociālajos dienestos).

Lai uzsāktu pakalpojumu, pēc nosūtījuma saņemšanas no sava sociālā darbinieka, lūdzam sazināties ar Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra vadītāju Ingu Vīksnu (tel. 64220856,  mob. 26193981, e-pasts valmiera@sosbca.lv vai inga.viksna@sosbca.lv).

Maksas pakalpojumi bērniem

Lai pieteiktos maksas pakalpojuma saņemšanai un vienotos par pirmās konsultācijas laiku, lūdzam sazināties ar Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra vadītāju Ingu Vīksnu (tel. 64220856,  mob. 26193981, e-pasts valmiera@sosbca.lv vai  inga.viksna@sosbca.lv), kas atbild par pakalpojuma uzskaites organizēšanu.

Maksas pakalpojumi pieejami visām ģimenēm ar bērniem, neatkarīgi no veselības un attīstības grūtībām, taču iesakām tos iepriekš saskaņot ar savu ģimenes ārstu.  

Pakalpojumu cenas noteiktas saskaņā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Nacionālās direktores Ilzes Palejas 28.12.2020. rīkojumu Nr.2-2/32 “Par speciālistu pakalpojuma cenām Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centrā ar 2021. gada 1. janvāri”.

 

Šobrīd Valmierā atbalstu ģimenēm ar bērniem sociālā riska situācijās pilnībā nodrošina pašvaldības Sociālo lietu pārvalde (struktūrvienība „Ģimenes atbalsta nodaļa”, tel. 64210694).

Komanda

Inga Vīksna

Valmieras SOS ģimeņu atbalsta centra vadītāja
Tālrunis 26193981

Arta Masele

Ģimeņu asistente
Tālrunis 28345466