Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Aicinām pieteikties jaunajām apmācību un atbalsta grupām.

Ziņas datums
26. augusts, 2022
Sakoties rudens sezonai, un jaunajam mācību gadam aicinām pietieties uz dažāda veida apmācību un atbalsta grupām.
  • No 21. Septembra bezmaksas atbalsta grupa ”Kalniem Pāri”- atbalsta programma sērojošām ģimenēm. Grupas ietvaros runāsim par to, kas ir sēras, kas ir tās emocijas, ko izjūt sēru procesā un kā tuvā, mīļā, cilvēka nāve ir ietekmējusi ikdienu, spēju mācīties un veidot attiecības ar apkārtējiem, tāpat, kā sadzīvot ar dusmām, bailēm un straujām garstāvokļa izmaiņām. 

Plašāka informācija un pieteikšanās šeit:
https://www.sosbernuciemati.lv/lv/aktualitates/aicinam-pieteikties-kalniem-pari-atbalsta-programmai-serojosiem-berniem-un-vinu-gimenem

 

  • No 13. Septembra topošo audžuģimeņu un adoptētāju apmācības. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17.30 līdz 21:00, kopā desmit nodarbības. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.

Plašāka informācija un pieteikšanās šeit:
https://www.sosbernuciemati.lv/lv/aktualitates/aicinam-uz-apmacibam-toposas-audzugimenes-un-adoptetajus-4311

 

  • No 9.septembra pilnveides apmācības uzņemošām ģimenēm (audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem, viesģimenēm)
    9.septembrī no plkst. 10.00-16.00, tēma: “Pazīmes, kas liecina, ka bērns ir cietis no jebkura veida vardarbības”.  Nodarbība notiks Zoom platformā, vadītāja Laila Balode (centrs “Dardedze”)

Plašāka informācija par citām apmācību tēmā , kā arī pieteikšanās šeit: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/apmacibas/pieteikties-pilnveides-apmacibam

 

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem