Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Atvērta pieteikšanās jaunai audžuģimeņu un adoptētāju apmācību grupai.

Ziņas datums
17. septembris, 2021
Aicinām topošos audžuvecākus un adoptētājus no visas Latvijas pieteikties uz tiešsaistes “AIRI vecākiem” apmācībām, kas sāksies 14. oktobrī. Nodarbības notiks ZOOM platformā, no plkst. 17.30 līdz 21:00, desmit ceturtdienas pēc kārtas. Apmācībās iekļautas gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Katrs apmācību dalībnieks saņems praktisku un viegli lietojamu rokasgrāmatu. Apmācības vadīs divas pieredzējušas treneres – Guna Eiermane un Iveta Fībiga. 

Guna un Iveta desmit apmācību lekcijās stāstīs gan par ārpusģimenes aprūpes būtību, gan par dažādajām bērnu attīstības vajadzībām un to, kā tās pamanīt un apmierināt, gan arī par to, cik nozīmīgs ir komandas darbs, audzinot bērnus. Apmācībās iekļautas arī tēmas par ģimenes attiecību stiprināšanas nepieciešamību, kā arī par to, cik ārkārtīgi svarīgi ir plānot pārmaiņas. Visas šīs tēmas tiks apskatītas, lai apmācību noslēgumā un arī turpmāk uzņemošās ģimenes spētu pieņemt labi pārdomātus un izsvērtus lēmumus, uzņemot un audzinot savās ģimenēs bērnus. Apmācību gaitā ikvienam būs iespēja “uzmērīt uzņemošās ģimenes kurpes”, kā arī paraudzīties uz uzņemšanas procesu no bērnu redzes viedokļa. Apmācību noslēgumā katrs dalībnieks saņems apliecību par programmas apguvi.

Apmācības sāksies 14.oktobrī un ilgst no 17.30 – 21.00 (turpmākie apmācību datumi 21.10., 28.10., 4.11., 11.11., 17.11., 25.11., 2.11., 9.12., 16.12.). 

Aicinām pieteikties apmācībām, aizpildot formu: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/apmacibas/pieteikties-apmacibam

Vairāk uzzināt un pieteikties var arī pa telefonu, sazinoties ar kolēģēm reģionālajos ārpusģimenes aprūpes atbalsta centros:

  • Rīgā - Guna Makarova 27774407 vai e-pastu guna.makarova@sosbca.lv
  • Valmierā – Janina Carjova 28330316 vai e-pastu janina.carjova@sosbca.lv
  • Gulbenē – Santa Everte 25681252 vai e-pastu santa.everte@sosbca.lv
  • Bauskā – Gunita Timinska 26540300vai e-pastu gunita.timinska@sosbca.lv
  • Kuldīgā – Inga Kozlova 28668816 vai e-pastu inga.kozlova@sosbca.lv
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem