Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Komanda

Ramona Treilona

"Piedzimstot bērniņam" programmas vadītāja
70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool. Tālrunis 27333100

Inguna Ziemane

Sociālā darbiniece
70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool. Tālrunis 27333100

Agnese Igaune

Ģimeņu stiprināšanas un prevences jomas vadītāja
70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool. Tālrunis +371 25615856

PEP mammas "Piedzimstot bērniņam" programmā:

Solvita Stengrēvica – Grāvīte

Sertifikāta Nr. PEP 018

Esmu pateicīga saviem 3 bērniem (dzimušiem 2001., 2004. un 2013.gadā), kas mani šai saulītē ir izvēlējušies un izskolojuši par savu mammu. Esmu laimīga kopā ar viņiem un vēl joprojām mācos “bērnkopību”. Vienmēr esmu vēlējusies redzēt/darīt laimīgus bērnus. Tomēr, strādājot pirmsskolā, sapratu, ka tas īsti neizdodas. Satiekot PEP mammu kustību, apjautu, cik vienkārši ir darīt bērnus laimīgus caur mierīgām un laimīgām mammām. Sajutu, ka parūpējoties par mammām, vienlaikus es rūpējos par mazuļiem. Tas ir vērtīgākais manas dzīves atklājums, kam turpinu sekot!

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā un Pierīgā. Atbalstu māmiņu/ģimeni arī stacionārā.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129462454
Anita Krišjāne

Sertifikāta Nr. PEP 013

Esmu mamma trīs brīnišķīgām meitām un vecmāmiņa diviem jaukiem mazbērniem, un esmu pārliecinājusies, ka bērni ir mūsu labākie skolotāji. Esmu PEP mamma ar ilggadēju zīdīšanas konsultantes pieredzi. Vairāku gadu garumā esmu apmeklējusi mammas un atbalstījusi tās ar zīdīšanu saistītās grūtībās. Praktiskam padomam un atbalstam ir nākušas klāt prasmes, zināšanas un vēlme atbalstīt emocionāli mammas un ģimenes dažādās situācijās, kas saistītas ar bērniem līdz 3 gadu vecumam. Esmu piedzīvojusi, ka bieži šīs vajadzības pārklājas un mammai ir vajadzīga gan informācija, gan emocionāli atbalstoša saruna un klātbūtne, un pieredzējusi, ka tas ne tikai var uzlabot mammas pašsajūtu, bet arī var palīdzēt risināt dažādas ar zīdīšanu saistītas grūtības.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā, Rīgas rajonos, maršrutā Rīga – Jūrmala. Vasarās varu apmeklēt māmiņas maršrutā Rīga – Saulkrasti, kā arī tālākā apkārtnē (Zvejniekciems, Skulte u.c.).

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129440624
Sanita Purakalna

Sertifikāta Nr. PEP 016

Esmu mamma trim meitām: Anetei, Lībai  un Marijai. Kā mamma piedzīvoju patiesāko, lielāko un skaistāko mīlestību, kāda vien ir iespējama. Pazīstu mammas spēka izsīkumu, šaubas, neziņu, bailes, zaudējumu, izmisumu, bezspēcību, tāpat kā prieku, laimi, lepnumu un tauriņus vēderā. PEP mammas darbā esmu blakus mammai un neuzbāzīgi kalpoju viņai par emocionālu atbalstu, atbrīvojot no smaguma un dodot iespēju iepazīt ko jaunu. Ir dažādas mammu grūtības un ir visāds ceļš ejams, lai tiktu ar tām galā. Reizēm nepieciešama tikai kripatiņa uzmundrinājuma un iedrošinājuma, lai sieviete atkal sajustos kā pati, pati … mīļākā, gudrāka, skaistākā mamma savam bērniņam. Mēdzu lutināt mammas, izšūpinot Rebozo lakatos. Lai palīdzētu mammai izprast pašas vai bērna uzvedību un attieksmi, ņemu talkā Bērnu emocionālajā audzināšanā un Mīlestības terapijā iegūtās zināšanas.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Ķengaragā un tā apkārtnē, Rīgā, kā arī ārpus Rīgas (50 km rādiusā).

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129500001
Līga Zelmane Laizāne

Sertifikāta Nr. PEP 020

Esmu 2 meitu (dzimušas 2005. un 2013. gadā) un dēla (dzimis 2009. gadā) mamma. Savulaik studēju psiholoģiju un pedagoģiju, ilgstoši šīs zināšanas pielietoju tikai savā mammas “darbā”, taču līdz ar PEP mācībām tās centīgi padziļināju, iesaistoties arī nākamo PEP mammu apmācībā. Man raksturīgs pamatīgums un drosme kopā ar mammām, problēmas risinājumu meklējot, ieskatīties acīs arī ne īpaši patīkamām lietām un sajūtām. Pašas pārdzīvotais, esot priekšlaikus dzimuša mazuļa mammai, ir vēl viens resurss, atbalstot mammas līdzīgā situācijā.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Ādažos, Kadagā, Garkalnē, Carnikavā, Saulkrastos un to apkārtnē, arī Rīgā. Sniedzu attālinātas konsultācijas, izmantojot Skype.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129517766

E-pasts

liga@bjk.lv
Ramona Treilona

Sertifikāta Nr. PEP 012

Esmu trīs bērnu (Paulas, Luīzes un Viļa) mamma. Dabas, skaistuma un cilvēku mīļotāja. Vērīgi pieņemu visu, ko dzīve sniedz un ticu, ka it visā, kas ar mums notiek… tur kaut kam ir jābūt…! Tāpat es ticu, ka ikviena sieviete jau piedzimst ar dziļi iesakņotām zināšanām un prasmēm būt par mammu. Mammas apjukuma un grūtuma brīžos PEP mammas uzdevums ir palīdzēt sievietei atklāt vai atjaunot sevī šo milzīgo vērtīgo resursu – katras mammas instinktus, autentiskumu, unikālās tieši viņas un viņas mazuļa attiecības. Ļaut tām uzplaukt un ziedēt, lai mammā vairotos prieks un mazulī labsajūta. Palīdzu mammai rast atbildes uz dažādiem praktiskas dabas jautājumiem mazuļa aprūpē (pārmērīga raudāšana, miedziņa jautājumi, zīdīšana, hendlings u.c.). Esmu iedvesmota praktizēt E. Pikleres pieeju bērna aprūpē, kuras pamatā ir cieņpilnas attiecības starp mazuli un pieaugušo aprūpētāju. Praksē izmantoju arī Baha ziedu terapijas līdzekļus un veicu Tauriņpieskāriena masāžu.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs (vai citā mammai ērtā vietā) Rīgā un Mārupē, vasaras periodā – arī Salacgrīvā.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129193910
Sintija Freimane

Sertifikāta Nr.PEP 033

Es esmu 2016.gadā dzimušas meitas mamma. Tajā gadā ne tikai piedzima mana meita, bet piedzimu arī es kā mamma. Tas bija zīmīgs gads daudzām pārmaiņām manā dzīvē, kas ir rezultējies ar kļūšanu par “PEP mammu”, 2020. gada rudenī. Paralēli “PEP mammas” mācībām, esmu apguvusi pieaugušo neformālās izglītības programmu “Bērna emocionālā audzināšana”(BEA).

Būt par vecākiem – tas ir maģiski. Tajā pašā laikā, tas dažkārt prasa tik pārdabiski daudz. Gaisā virmo emocijas un tām ir dažādas nokrāsas, kas ir tik daudz un tik dažādas, ka gadās tajās sapīties… un ko tad?!

Kļūstot par mammu, arī es esmu gājusi cauri šim emociju mudžeklim. Tāpat zinu, ko nozīmē: cerība, vilšanās, prieks, bezcerība, iespēja, zaudējuma sāpes, nepadošanās… bet tam visam pa vidu, bērna beznosacījuma mīlestība.
Nereti gadās, ka esot ikdienā un pienākumos, trūkst tik vien, kā skats no malas. Ne jau vienmēr ir jābūt pavisam slikti, lai lūkotu pēc atbalsta. Dažkārt vecākiem atbalstoša saruna un neliels iedrošinājums var būt gana spēcinošs viņu dzīvēs.

Esmu atvērta atbalstam arī ģimenēm ar priekšlaikus dzimušiem bērniņiem, kam par pamatu ir manis pašas pieredzētais. Dzīve ar bērnu nereti ir pārbaudījumiem un izaicinājumiem piepildīta, bet vēl jo satraucošāka tā mēdz būt ar priekšlaikus dzimušo.

Pie ģimenēm ar bērniem no dzimšanas līdz 4 mēnešu vecumam dodos mājas vizītēs Dobelē, Saldū, Brocēnos, Jaunpilī un to tuvumā. Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī, konsultācijas var notikt arī attālināti.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37126357049
Baiba Ivulāne

Sertifikāta Nr. PEP 028

Mani par savu mammu ir izvēlējušies divi brīnišķīgi cilvēki (mani dēli ir dzimuši 2010. un 2012. g.), un ar viņiem kopā esmu augusi, mācījusies būt par mammu un devusies neaptveramā sevis iepazīšanas ceļojumā, kas nepārtraukti ved arvien tālāk, tas ir – tuvāk un dziļāk.

Tas ir ceļojums, kurā mācos būt kopā, uzklausīt, ieklausīties, saprast un – arī tad, kad nesaprotu, – pieņemt. Mācos vērot un pamanīt, kas notiek manā ķermenī, ko domāju un kādas emocijas manī rodas. Just un ļaut just, mīlēt, būt un ļaut būt. Veidot attiecības un būt attiecībās ar saviem bērniem. Daži no maniem lielajiem atklājumiem, ar ko labprāt dalos, ja vēlies, ir arī apzinātība un pateicības prakse.

Ar prieku un pateicību, ka ļauj gabaliņu iet kopā, būšu līdzās arī Tev šajā ceļā tuvāk sev un savam bērnam, palīdzot sajust un saprast Tavas un bērnu emocijas, saklausīt tieši Tavus jautājumus un atbildes, atrast idejas, kā šo ceļu padarīt priekpilnāku. Man tuvi ir arī zīdīšanas, drošas kopā gulēšanas un lakatā nēsāšanas (slingošanas) jautājumi.

Pie ģimenēm ar bērniem līdz 4 mēnešu vecumam dodos mājas vizītēs Valmierā un tās apkārtnē. Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī, konsultācijas var notikt arī attālināti.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129398186
Baiba Kauliņa

Sertifikāta Nr.PEP 022

Esmu 2 dēlu (2011. un 2018.), meitiņas (2013.) mamma. Šobrīd dzīvojam Skrīveros, bet vairākus gadus vecākajiiem bērniem pavisam maziem esot dzīvojām Beļģijā. Tā bija brīnišķīga pieredze uzzināt, kā ir būt vecākiem vienlaikus patīkamā, bērniem draudzīgā vidē,  ikdienā runājot vairākās valodās un piedzīvojot dažādas kultūras. Taču tajā pat laikā kā jaunie vecāki piedzīvojām iespēju augt un būt kopā vieniem pašiem ar maziem bērniem bez regulāra tuvinieku atbalsta un draugu klātbūtnes, ko šobrīd novērtējam kā brīnišķīgu resursu! 

Esmu studējusi Starptautiskās attiecības, tomēr vairāk jūtu interesi par cilvēka psiholoģiju kā politikas veidošanu. Interese par cilvēku, viņa emocionālo dzīvi dažādos dzīves laikos, kultūrās ir bijusi vienmēr man tuva. 

Esmu arī pati piedzīvojusi, cik lielu spēku tas iedod, kad kāds ir vienkārši pieņemoši līdzās, uzklausa un ļauj man pieņemt lēmumus pašai, piedzīvot savu varēšanu, neuzspiežot savu padomu! Tāpat esmu gatava Tevi atbalstīt arī ar zīdīšanu saistītos jautājumos. 

Pie ģimenēm ar bērniem no dzimšanas līdz 4 mēnešu vecumam dodos mājas vizītēs Skrīveros, Madlienā, Jumpravā, Aizkrauklē, Jaunjelgavā, Koknesē, Ērgļos un apkārtnēs vai pēc vienošanās! Konsultācijas iespējamas arī attālināti. 

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129194381
Elīna Kļaviņa

Sertifikāta Nr. PEP 014

Esmu mamma diviem bērniem. Man ir 2007. gada rudenī dzimusi meita un 2013. gada pavasarī dzimis dēls. Būt par mammu vai tēti nozīmē dzīvot pārmaiņās. Un pārmaiņas, kā mēs zinām, visbiežāk nav nekādi svētki. Mana misija PEP mammas darbā ir būt klāt mammām un tētiem, lai atbalstītu, sniegtu informāciju un palīdzētu saprast, kā forši visiem dzīvot kopā.

Iestājos par zinātnē balstītu bērnu audzināšanu un reālistiskām prasībām pret mammas un tēta lomu.

Dodos mājvizītēs Rīgā un vasaras periodā arī Carnikavā, Garciemā, Garupē, Ādažos. Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī, konsultācijas var notikt arī attālināti.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37129428125
Inga Mālniece

Sertifikāta numurs: Nr.PEP034

Es dzīvoju Kuldīgā – pilsētā ar dvēseli. Es esmu mamma diviem dēliem Ernestam un Eduardam dzimušiem Kuldīgā 2007. un 2012.gadā.

Līdz ar bērnu piedzimšanu un savu jauno dzīves lomu manā dzīvē viss mainījās. Es jutu impulsu izzināt, mācīties par bērna fizisko un garīgo attīstību, vecāku būšanu kopā ar bērniem un jau vairāk kā desmit gadus organizēju, vadu atbalstu grupas māmiņām ar bērniem līdz 2.gadu vec. un vadu Montessori nodarbības bērniem līdz 5.gadu vecumam.

Es piekrītu, ka mīlestība ir darbības vārds. Es ticu, ka darot un apzināti mācoties dzīvot soli pa solītim, vispirms iepazīstot un pieņemot sevi, var piedzīvot pozitīvas pārmaiņas.

Dodos mājvizītēs pie ģimenēm ar bērniņu līdz 4 mēnešu vecumam  Kuldīgā un tās tuvākajā apkārtnē abpusēji vienojoties.

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+37128325904
Diāna Bogorode

Sertifikāta Nr. PEP 035

Esmu mamma Hannai, Paulai un Markam. Ar katru no bērniem arī es piedzimu vēlreiz no jauna kā sieviete, mamma, sieva. Katrs no bērniem ir vedis mani iekšējā ceļojumā tuvāk sev, ieraugot savu spēku un trauslumu, drosmi un bailes, jaudīgu varēšanu un tikpat lielu bezspēcību un izmisumu. Un katra jauna satikšanās ar sevi, man ir solis tuvāk bezgalīgam priekam par savu esību. Man tuvas ir apzinātības un klusuma prakses, būšana dabā un ļaušanās mūzikai.   

Mans iekšējais ceļojums ir aizvedis arī pie PEP mammas lomas. Iespēju būt līdzās mammai un bērniņam es sajūtu kā lielu svētību un dāvanu. Ar lielu iekšēju prieku un pateicību esmu līdzās mammām viņu ceļojumā, palīdzot ieraudzīt spēka avotus un resursus, atklājot un piedzīvojot savu autentiskumu un unikalitāti, un īpašās attiecības ar bērniņu. Tāpat palīdzu saprast, sajust un atrast katrai ģimenei pieņemamus risinājumus attiecībā uz bērniņa zīdīšanu, hendlingu, jautājumiem par mazuļa raudāšanu vai miegu un attiecībām ar lielajiem brāļiem vai māsām.  

Dodos mājvizītēs pie ģimenēm ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam Jēkabpils, Līvānu un Madonas novadā, un apkārtnē vai pēc vienošanās! Konsultēju arī attālināti.  

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+371 22114231
Inga Bernāne

Sertifikāta Nr. PEP029

Esmu mamma trīs dēliem – Tomam  (2005.), Mārtiņam (2008.), Paulam Mariusam (2012.) un zvaigžņu bērniņam. Par mammu es kļuvu tad, kad piedzima mans lielais dēls, bet toreiz es nezināju, ko nozīmē būt MAMMAI. Šobrīd būšanu par vecākiem es saredzu kā ceļu, kur brīžiem ejam kalnā un tad atkal lejā, kur nezinām, kas sekos aiz nākamā līkuma un vai mēs tiksim galā. Ceļš ir skaists, bet ejot nogurums ir brīžam neaprakstāmi liels. Esot mamma jūtu lielu mīlestību, bet man nav svešas pārmaiņas, grūtības, izmisuma brīži un zaudējumi. Tas ir mūsu ceļš, kas turpinās nemitīgi. Tieši tāpēc es izvēlējos kļūt par PEP mammu, lai vecāki šajā ceļā nebūtu vieni un spētu ieraudzīt to, kas slēpjas aiz rūpēm un noguruma. 

Es varu būt vērīgs sarunu biedrs un būt kā “skats no malas”, es varu palīdzēt ieraudzīt virzienu, kurā doties, kad ir šaubas, es varu būt vienkārši blakus un uzklausīt  –  lai jūsu ceļš visiem kopā būtu vieglāks un lai jūs kā vecāki sajustu, ka kopā ar bērnu vai bērniem lielākoties ir forši un ikvienam notikumam – priecīgam vai satraucošam, šajā jaunajā ceļā ir sava vieta un laiks. 

Pie ģimenēm ar bērniem līdz 4 mēnešu vecumam dodos atbalstīt mājas vizītēs Ogres novadā, Salaspilī, Baldonē, Daugmalē. Iespējamas attālinātas konsultācijas. 

70018FE2-2711-42D0-BDA7-B73DC0A1EE81 Created with sketchtool.

Tālrunis

+371 26828721