Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Par mums

Noslēdzies projekts "Par traumu informētu bērnu aprūpētāji – ieguldījums bērna labākai attīstībai”. "

2019. gada septembrī noslēdzās Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas realizētais   Ziemeļvalstu ministru padomes līdzfinansētais  projekts “Par traumu informētu bērnu aprūpētāji – ieguldījums bērna labākai attīstībai”.

Projekta mērķis bija SOS darbinieku kompetenču paaugstināšana darbā ar traumas sekām  un sabiedrības informēšana par traumas ietekmi uz bērnu attīstību.  

Projekta partneri bija četras nevalstiskās organizācijas no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm: SOS Bērnu ciemati Latvijā, Polijā un Baltkrievijā, kā arī organizācija Robust no Norvēģijas.

Projekta laikā notika apmācības SOS Bērnu ciematu darbiniekiem par narratīvo terapeitisko metožu izmantošanu darbā ar bērniem, kas piedzīvojuši traumu, tika organizēta starptautiska konference 2019.gada martā Polijā, Ļubļinā, kā arī izveidots informatīvais materiāls skolotājiem par traumu un tās nozīmi uz bērna attīstību un kā mazināt traumas ietekmes sekas skolā. Informatīvo materiālu atradīsiet  zem šīs saites